Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. jest jednym z największych i najnowocześniejszych producentów węgla energetycznego w Polsce. Sprzedawany przez Spółkę węgiel kamienny energetyczny stosowany jest przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej oraz cieplnej. Spółka jest jedynym producentem tego surowca w Lubelskim Zagłębiu Węglowym.  

W procesie wydobycia stosuje najnowocześniejsze technologie i najwyższej klasy park maszynowy.

Od października 2015 roku Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. należy do Grupy Kapitałowej Enea.

Zakłady Mechaniczne „Tarnów” S.A. to firma z ponad stuletnią historią.

Wizytówką przedsiębiorstwa jest szeroka oferta uzbrojenia i sprzętu wojskowego, w której szczególną rolę odgrywają karabiny wyborowe i maszynowe, granatniki, moździerze, artyleryjskie i artyleryjsko-rakietowe zestawy przeciwlotnicze oraz sprzęt szkolno-treningowy.

Marka Transsystem od ponad 25 lat oznacza na rynku fachowość, wysoką jakość, elastyczność realizacji.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji dedykowanych do potrzeb klienta systemów transportu technologicznego.

Progress Project Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. - naszą misją jest dostarczanie rzetelnej i praktycznej wiedzy, która daje przewagę w szybko zmieniającym się środowisku konkurencji rynkowej. Wierzymy, że dobra praca wraca, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Firmę szkoleniowo - doradczą Progress Project tworzy zespół profesjonalnych i zaangażowanych doradców i ekspertów, których łączy wspólna pasja. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizacją.

Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń  i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Według raportu IHS 2016 Dahua zajmuje drugą pozycję na liście największych światowych producentów systemów telewizji dozorowej. Dahua Technology każdego roku inwestuje blisko 10% swoich zysków na rzecz badań i rozwoju nowych technologii. Dzięki zatrudnieniu ponad 5000 inżynierów w dziele R&D, dostarcza produkty o wysokiej jakości i wydajności. Rozwiązania firmy są modularne oraz skalowalne, dzięki czemu oferują elastyczne opcje konfiguracyjne.

TAURON Polska Energia S.A. jest spółką dominującą w Grupie TAURON – jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, dysponującym kapitałem własnym w wysokości około 16 miliardów złotych oraz zatrudniającym około 25 tysięcy pracowników.

Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji doradczych na świecie. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 3000 partnerów oraz 50 000 pracowników Grant Thornton dostępne są dla klientów w 136 krajach. W Polsce działamy od 1993 roku, a ponad 550-osobowy zespół oraz obecność w kluczowych aglomeracjach (Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków i Toruń) zapewniają nam bliski kontakt z klientami oraz umożliwiają realizację wymagających projektów w obszarze  usług doradczych oraz audytorskich bez względu na wielkość, rodzaj i lokalizację biznesu klienta.

PCO S.A. to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem. Jest największym polskim producentem wyrobów optoelektronicznych głównie na potrzeby Sił Zbrojnych RP i innych służb mundurowych. PCO S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej konsolidującej kilkadziesiąt spółek polskiego przemysłu obronnego.

Polfa Tarchomin S.A. z siedzibą w Warszawie jest jedną z największych firm generycznych działających w Polsce i jednym z najstarszych producentów leków na świecie. Historia firmy sięga 1823 roku, kiedy uruchomiono produkcję pierwszych produktów leczniczych. Polfa Tarchomin S.A. jest liderem w obszarze leków przeciwinfekcyjnych. W grupie insulin, leków psychotropowych oraz produktów dermatologicznych posiada ważną pozycję rynkową.

DGS Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego holdingu William Demant (WDH), światowego lidera w swojej branży.

Agencja Promocji Inwestycji (API) to od blisko 20 lat lider na rynku usług formalnoprawnych, środowiskowych i komunikacji społecznej dla inwestycji infrastrukturalnych związanych z bezpieczeństwem energetycznym Polski. Jako pierwsi świadczyliśmy tego typu usługi dla największych inwestycji liniowych i nadal wiedziemy prym w tej dziedzinie. Współtworzyliśmy takie projekty jak np. most energetyczny Polska-Litwa. Naszą ambicją jest wniesienie realnego wkładu w zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego zarówno mieszkańcom wszystkich regionów kraju, jak i przedsiębiorcom.

ELEKTROTIM S.A. sprzedaje swoje produkty na rynku budownictwaogólnego, elektroenergetycznego, przemysłowego oraz wojskowego. Akcje Spółki ELEKTROTIM S.A. notowane są od kwietnia 2007 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

DB Schenker jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych rozwiązań logistycznych na globalną skalę. Oferuje kompleksową obsługę logistyczną, transport lądowy, lotniczy, oceaniczny i magazynowanie. Firma jest częścią Grupy Deutsche Bahn.Schenker Sp. z o.o. oferuje pełny zakres rozwiązań logistycznych, wszystkie rodzaje transportu, magazynowanie, nowoczesne technologie IT. Prowadzi dedykowane projekty dla firm z różnych branż, np. elektronicznej, AGD, maszynowej, FMCG, chemicznej.

Objectivity to firma informatyczna z brytyjskimi korzeniami, która na mapie Wrocławia istnieje od 2005 roku. Wspieramy naszych klientów w adaptowaniu nowoczesnych rozwiązań, które pomagają w rozwijaniu biznesu. Wdrażamy aplikacje webowe, desktopowe i mobilne. Oferujemy rozwiązania IoT, RPA, Big Data, Machine Learning oraz wsparcie systemów IT. W jakiej metodyce prowadzimy projekty? – „to zależy”. Stosujemy dobre praktyki zgodne z IPMA, PMP, Prince2 w połączeniu z metodykami zwinnymi - liczy się efekt. Naszymi klientami są głownie firmy brytyjskie z rozmaitych branż, m.in.

ELTEL Networks Energetyka S.A. jest doświadczonym dostawcą rozwiązań z zakresu budownictwa elektroenergetycznego. Nasze szerokie kompetencje i posiadane zaplecze sprzętowe umożliwiają kompleksową realizację projektów z zakresu budowy, przebudowy oraz remontów sieci elektroenergetycznych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Stale podnosimy poziom jakości świadczonych usług poprzez wdrażanie nowoczesnych metod pracy, innowacyjnych rozwiązań i kompetencji pracowników.

Siili Solutions – firma technologiczna z kapitałem fińskim, notowana na giełdzie, dostarczająca nowoczesne rozwiązania webowe, mobilne oraz z obszaru Human Machine Interface w Automotive. Na rynku polskim obecna od 2012 roku. Firma łączy strategię, projektowanie i analizę z nowoczesną technologią w ścisłej współpracy z klientem. Specjaliści pracują w samoorganizujących się zespołach, do których każdy wnosi wartość i wykorzystuje umiejętności własne oraz zespołu w maksymalnym stopniu. Idea Craftsmanship to filozofia codziennej pracy. Firma współpracuje jedynie z zagranicznymi klientami.

Grupa JSW jest największym producentem wysokiej jakości węgla koksowego hard i znaczącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji - jest również jednym z największych pracodawców w Polsce.  Podstawową działalność Grupy JSW stanowi produkcja i sprzedaż węgla koksowego i do celów energetycznych oraz produkcja i sprzedaż koksu i węglopochodnych.

ULTIMO należy do liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Jesteśmy czołową firmą windykacyjną specjalizującą się w zakupie konsumenckich wierzytelności masowych, szczególnie z sektora bankowego i telekomunikacyjnego oraz w odzyskiwaniu należności przeterminowanych.

Mamy 15-letnie doświadczenie, koncentrujemy się na polskim rynku wierzytelności i - zgodnie z naszych hasłem "Dogadajmy się" - chcemy wspierać osoby zadłużone w wyjściu z problemu zadłużenia.

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 jesteśmy częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje nam finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. Konsekwentnie poszerzamy zakres rozwiązań dla biznesu oferując szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring.

Grupa Adamed – to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która powstała 30 lat temu na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Obecnie zatrudnia ponad 1700 osób. Od ponad 15 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczą tworząc konsorcja naukowo-przemysłowe z wiodącymi uniwersytetami oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą.

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie.

Jesteśmy firmą od 2007 roku, ale nasze doświadczenie w ramach różnorodnych projektów trwa już 15 lat. Specjalizujemy się w szkoleniach dla firm i jednostek samorządu terytorialnego, dostarczamy informacje o możliwościach finansowego wsparcia UE, przygotowujemy niezbędną dokumentację projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Rozliczamy przedsięwzięcia dotowane przez UE. Kompleksowo zarządzamy projektem.

Grupa doradczo-szkoleniowa w obszarze rozwoju kadr menedżerskich, jako podstawowego czynnika sukcesu w procesie budowy nowoczesnego przedsiębiorstwa, umiejętnie dopasowuje międzynarodowe rozwiązania do polskiej kultury organizacji. Jesteśmy Grupą służącą Klientom pomocą i wsparciem w rozwoju kadr menedżerskich, jako podstawowego czynnika sukcesu w procesie budowy nowoczesnego przedsiębiorstwa. W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki. Największą wartością jest dla nas zaufanie Klientów. 

Pm2pm to specjalistyczna firma szkoleniowo-doradcza, której celem jest wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania projektami w struktury przedsiębiorstw, działająca zgodnie ze standardami International Project Management Association. Firma działa zgodnie ze standardami International Project Management Association. Czerpie również najlepsze praktyki z innych uznanych na świecie metodyk zarządzania projektami, takich jak PMI®, Prince2® oraz Agile Project Management.

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia