The Project from Hell

Data: 
2013-07-29 17:30 - 21:00

Szanowni Państwo,

czy wiecie, że nieefektywne organizacje na każdy milion dolarów wydany na projekt ryzykują aż 280 milionów, a z kolei efektywne organizacje ryzykują jedynie 20 milionów? Czy więc stać Was na nieudane projekty? Zweryfikujcie tę kwestię w działaniu. Zapraszamy do sprawdzenia się w roli Kierownika projektu, gdzie w szybko zmieniającej się rzeczywistości występują problemy „z piekła rodem”.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na spotkanie networkingowe PM IN TOUCH z warsztatem, będącym wprowadzeniem do całodniowego szkolenia

“The Project from Hell“

Kilka skutecznych sposobów wyprowadzenia projektu z kryzysu

Podczas warsztatu odpowiemy na pytanie „jakie są główne przyczyny nieudanych projektów i dlaczego tylko 32% projektów kończy się sukcesem?” Zidentyfikujemy problemy i zaproponujemy rozwiązania dla wstępnej fazy projektu „from Hell”, a na koniec podamy kilka praktycznych wskazówek usprawnienia komunikacji w zespole.

Na zakończenie wieczoru, proponujemy skorzystać z chwili relaksu podczas interesującej rozmowy i integracji na sopockiej plaży.

Termin i miejsce spotkania:

29 lipca 2013 (poniedziałek) w godz. 17:30-21:00

Mera SPA Hotel, ul. Bitwy pod Płowcami 59, Sopot

 

ptaylor-thelazyprojectmanagerBędą też niespodzianki - każdy z uczestników spotkania otrzyma kupon rabatowy  uprawniający do uczestnictwa w  otwartym, jednodniowym warsztacie “The Project from Hell“ z 30% zniżką - najbliższe szkolenie, odbędzie się  już 2 sierpnia w Gdyni. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www projektu. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostanie rozlosowana książka "The Lazy Project Manager and the Project from Hell".

 

Spotkanie poprowadzą doświadczeni, certyfikowani project managerowie PMP,
Przemysław Kotecki i Małgorzata Kusyk. Będzie interaktywnie i… piekielnie ciekawie!

 

Aby zapewnić Państwu komfortowe uczestnictwo w warsztatach ograniczyliśmy liczbę uczestników spotkania, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji pod adresem: http://www.pm-in-touch.pl/the-project-from-hell/705/

Prosimy zabrać ze sobą wizytówki, które przydadzą przy nawiązywaniu nowych znajomości oraz do losowania składu zespołów projektowych oraz nagrody.

 

Serdecznie zapraszamy

PM IN TOUCH Group

Lokalizacja

Mera SPA Hotel
Bitwy pod Płowcami 59
Sopot
Poland

© 1999 - 2019 IPMA Polska | Realizacja: resMedia