Seminarium tematyczne Project Management: Projekty inwestycyjne związane z EURO 2012, Przygotowanie i realizacja projektu PGE Arena i innych projektów infrastrukturalnych

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium tematyczne Project Management, którego tematem tym razem będą projekty związane z realizacją największego wydarzenia sportowego w historii Polski.


Projekty inwestycyjne związane z EURO 2012
Przygotowanie i realizacja projektu PGE Arena i innych projektów infrastrukturalnych

Seminarium odbędzie się w dniu 25 stycznia 2012 roku o godzinie 17:00 w GCH Manhattan w Gdańsku, przy ul. Grunwaldzkiej 82, Sala Konferencyjna na 3 piętrze.

Organizacja przez Polskę wspólnie z Ukrainą Mistrzostw Europy w piłce nożnej jest ogromnym wyzwaniem. Zakres przygotowań do EURO 2012 w Gdańsku obejmuje przede wszystkim wybudowanie nowoczesnego stadionu, a także zrealizowanie szeregu inwestycji drogowych oraz innych przedsięwzięć infrastrukturalnych. Poprzez swoją wielowątkowość, przygotowania do EURO 2012 są niezwykle interesującym projektem, wymagającym szczególnych kwalifikacji i umiejętności z zakresu Project Management.


Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w seminarium, którego prelegentami będą Pan Ryszard Trykosko, Prezes Zarządu Biura Inwestycji Euro Gdańsk 2012 Sp. z o.o. oraz spółki Gdańskie Inwestycje Komunalne Sp. z o.o. ‐ jedna z kluczowych osób odpowiedzialnych za realizację projektów inwestycyjnych związanych z EURO 2012 w
Gdańsku oraz dr hab. inż. Marek Wirkus, profesor Politechniki Gdańskiej, wybitny specjalista z zakresu zarządzania projektami.


Zaproszeni goście opowiedzą m.in. o przygotowaniu procesu inwestycyjnego budowystadionu na Letnicy oraz innych inwestycjach infrastrukturalnych realizowanych w Gdańsku w związku z Euro 2012. Po prezentacji doświadczeń związanych z realizacją ww. projektów, będziemy mieli okazję do wymiany myśli podczas dyskusji.


Liczymy, że poprzez seminarium stworzymy dla Państwa możliwość wzbogacenia swojej wiedzy związanej z zarządzaniem projektami. Integracja środowiska PM na Pomorzu jest celem nadrzędnym działania pomorskich członków stowarzyszenia International Project Management Association Polska (dawniej SPMP), którzy wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą
Pomorza i pozostałymi partnerami tworzą szereg wydarzeń promujących ideę Project Management, do udziału w których serdecznie Państwa zapraszamy.

 

Karta zgłoszeniowa

Zaproszenie

 

W imieniu organizatorów,

Sławomir Halbryt                                                         Grażyna Zielińska

 

Przewodniczący                                                           Dyrektor Generalny

Pomorskiej Grupy Regionalnej SPMP                             Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

 

Gdańsk, 11 stycznia 2012r.

© 1999 - 2019 IPMA Polska | Realizacja: resMedia