IPMA Polska

3,2,1 START!!! Ruszyły zapisy na XXII Konferencję IPMA Polska :)

Już dziś zarejestruj się na XXII Konferencję IPMA Polska.

Spotkanie klubu “IPMA dla PMO” - wyjątkowo otwarte dla wszystkich osób związanych z PMO!

Z dużą radością kierujemy do Państwa zaproszenie na otwarte spotkanie Klubu PMO, które odbędzie się w dniach 30-31 maja 2019 r. Tym razem gościł nas będzie Tauron Polska Energia - Zwycięzca pierwszej edycji konkursu IPMA PMO Award!

CERT IPMA Polska odebrała certyfikat walidacji ICB4

29 marca br. w Kopenhadze odbyło się spotkanie dla wszystkich Biur Certyfikacji IPMA. Certification System Panel (CSP) odbywa się dwa razy do roku i ma na celu rozwój certyfikacji oraz wymianę doświadczeń pomiędzy organizacjami. Podczas CSP IPMA prezentuje nowe produkty, statystyki dotyczące certyfikacji oraz wyniki walidacji.

Bądź rozpoznawalny jako profesjonalista! Postaw na ścieżkę rozwoju z certyfikacją IPMA®!

Jesteś specjalistą w zakresie zarządzania projektami, programami lub portfelami?
A może chcesz być jednym z nich lub podnieść swoje kompetencje? Czy są obszary, które możesz udoskonalić, aby stać się jeszcze lepszym project managerem lub liderem zespołów projektowych?

Postaw na rozwój osobisty – wybierz certyfikację IPMA 4-L-C!

IPMA® oferuje międzynarodowy, oparty na kompetencjach czterostopniowy proces certyfikacji. Wprowadzenie domen na poziomie IPMA-A oraz IPMA-B pozwala na dopasowanie systemu certyfikacji do doświadczenia kandydatów.

 

Zmiany w systemie certyfikacji IPMA-4LC od 1 stycznia 2019 roku

W odpowiedzi na zmieniające się otoczenie biznesowe, rolę projektów, programów i portfeli w firmach i organizacjach IPMA wprowadziła w 2018 r. nowy standard: Wytyczne Kompetencji Indywidualnych w Zarządzaniu Projektami, Programami i Portfelami (ICB v.4.0).

Nowy standard ICB oznacza gruntowne zmiany w systemie certyfikacji IPMA-4-L-C:

- Ocena kompetencji kandydata w oparciu o Kluczowe Wskaźniki Kompetencji (Key Competence Indicators, KCI)

- Łatwiejszy dostęp do certyfikacji IPMA dla specjalistów zarządzających projektami, programami i portfelami

Wesołych Świąt!

Znamy zwycięzców pierwszej edycji konkursu IPMA PMO Award 2018!

Z ogromną radością prezentujemy wyniki pierwszej edycji konkursu IPMA PMO Award, które ogłoszono 8 listopada 2018 r. podczas uroczystej Gali w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Nagrody zostały przyznane przez społeczność przedstawicieli PMO polskich firm i organizacji.

Serdecznie gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów!

Europa Systems poszukuje Project Managera z certyfikatem IPMA

Jesteśmy zespołem ponad 240 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie.

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Dołącz do naszego zespołu jako:

Project Manager

Miejsce pracy: Żabów k/Pyrzyc

Studia MBA w PAM Center z certyfikacją IPMA!

Studia MBA realizowane przez PAM Center na Uniwersytecie Łódzkim to jedyny program w Polsce, w trakcie którego można uzyskać certyfikację IPMA.

Prelegenci i zarys programu XXI Konferencji IPMA Polska!

 

XXI Konferencja IPMA Polska odbywa się w tym roku pod hasłem „Rewolucja w zarządzaniu. Industry 4.0 - Agile&Lean - Internet of Things.”

Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2018 w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie i jest największym wydarzeniem dla branży Project Management w Polsce.

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2019 IPMA Polska | Realizacja: resMedia