Chcesz wiedzieć „Co należy robić, aby Twój projekt nie stał się „sierotą?” Zapraszamy na webinar z Karolem Czapikiem, który odbędzie się 23 marca (wtorek) o 14:00.
Opis webinaru
O zarządzaniu projektami można pomyśleć, że napisano i powiedziano już wszystko, a mimo to popełniamy te same błędy co 20 lat temu, i projekty realizowane przez ludzi, w dalszym ciągu, w prawie 40% kończą się porażką. Od lat wiemy, że projekty bez względu na branżę w jakiej są realizowane, są realizowane przez ludzi i dla ludzi! To właśnie czynnik ludzki, nie narzędzia i techniki w coraz mniej przewidywanym świecie tzw. (VUCA) są kluczowym czynnikiem do sukcesu lub porażki w zarządzaniu projektami.
Jakie są główne tego powody? Na to pytanie odpowiemy podczas webinaru, jak również porozmawiamy o:
- Czy nie potrafimy się uczyć na własnych błędach i wyciągać z tego wniosków, korzystając z tak popularnych i odmienianych przez wszystkie przypadki w literaturze branżowej: „lessons learned”?
- Jak w tym wszystkim odnajduje się i definiuje rola świadomego Sponsora i Kierownika Projektu?
- Jakie błędy popełniłem ja w swoich projektach, jaki miało to skutek i jakie wnioski wyciągnąłem z nich na przyszłość.
- Czy wszystkie obecnie projekty już tylko mi się udają?
Prelegent
Karol Czapik jest profesjonalnym Project Managerem z ponad 12 letnim doświadczeniem zawodowym. Dzięki swojej działalności konsultingowo-doradczej pod nazwą EFEKT PMO pomaga firmą odnosić sukces w biznesie, poprzez mądre zarządzanie projektami. Prowadził duże projekty w firmach o zasięgu globalnym i z lokalnymi liderami rynku m.in. InPost, Columbus Energy, Trefl Fabryka Kart, Opennet, Podkarpackie Centrum Innowacji, Sinterit i inni. W takich branżach jak: e-commerce, logistyka, e-mobility, IT, finanse, telekomunikacja, outsourcing usług oraz R&D. W swojej karierze zawodowej był wolontariuszem, sprzedawcą oraz kierownikiem Biura Zarządzania Projektami w firmie InPost S.A.
Jego mottem do działania jest: Zarządzanie projektami to sztuka, jak realizować sprawy wspólnie.
Zapisy
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby zapisać się na wydarzenie:
https://forms.gle/7WGM8opyDkASUedF6
Uwaga: liczba miejsc na webinarze jest ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zajmowanie miejsca za pomocą linku otrzymanego na godzinę przed wydarzeniem.