Aktualności IPMA Polska

 • Ranking Studiów Inżynierskich 2017 - Uczelnie z akredytacją IPMA-Student najlepsze w Polsce

  Nasze akredytowane Uczelnie partnerskie znalazły się w ścisłej czołówce Rankingu Studiów Inżynierskich 2017 opublikowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

  Kierunki Górnictwo i Geologia na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii  Politechniki Wrocławskiej oraz Logistyka na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej zostały uznane za najlepsze w Polsce.

  Kierunek Budownictwo na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej zajął drugie miejsce.

  Gratulujemy!

 • MIĘDZYNARODOWY KONKURS NA NAJLEPIEJ ZARZĄDZANY PROJEKT SPOŁECZNY.

  Zapraszamy wszystkie organizacje realizujące projekty społeczne do aplikowania w konkursie IPMA Achievement Awards. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów społecznych oraz promowanie kompetencji realizujących je organizacji. Projekty oceniane są pod kątem zarządzania projektem, nie zaś realizowanej dzięki projektowi misji organizacji i celu, który projekt realizuje. Nie jest istotna wielkość ani wartość projektu. Projekty mogą być realizowane zarówno w obszarze prywatnym jak i w sektorze publicznym i zlokalizowane w każdym miejscu na świecie.

 • Spojrzenie na PPEA z perspektywy Joanny Pauly - asesorki konkursu

  1. Skąd pomysł, żeby została Pani asesorem PPEA?

  Byłam ciekawa samego sposobu oceny oraz kontaktu z innymi ludźmi, z innymi projektami, chęć zobaczenia najlepszych w branży. Samo szkoleniu prowadzone przez doświadczonych profesjonalistów to już nowe spojrzenie na realizowane projekty. Tym sposobem znalazłam się w gronie uczestników i jest mi niezmiernie miło, że IPMA Polska zaprosiła mnie do prowadzenia asesmentu. Bardzo dziękuję za tę możliwość. 

   

 • Dyrektor Biura Zarządzania Projektami Urzędu Miejskiego we Wrocławiu o PPEA

  1.       Dlaczego zdecydowaliście się Państwo wziąć udział  w Konkursie PPEA?

  Konkurs PPEA poprzedzony jest wizytą asesorów, którzy analizują całościowo i bardzo dokładnie wykonanie projektu. Jest to ogromna wartość dla organizacji. Pozwala ona na weryfikację mocnych stron oraz obszarów do udoskonalenia danego projektu, a więc również procedur  obowiązujących w biurze, które realizuje projekt. Jest to bardzo cenna informacja umożliwiająca doskonalenie i wzmocnienie organizacji.

 • O ocenie projektów w konkursie PPEA - Przemysław Domański

  1.      Z Pańskiego wieloletniego doświadczenia jako asesora w konkursie PPEA - jakie projekty mają szansę zwyciężyć w konkursie?

  Jak nie ma uniwersalnego przepisu jak zarządzać projektem, tak i nie ma prostej metody na zwycięstwo w konkursie. W zależności od sytuacji firmy, otoczenia gospodarczego, czy społecznego, różne rozwiązania mogą być właściwe dla danego projektu.

 • PORR Polska Infrastructure S.A. o Konkursie PPEA

  1. Co skłoniło Państwa do decyzji o aplikowaniu do nagrody, co było największą motywacją?

  Głównym czynnikiem, który kierował Nami przy podjęciu decyzji o złożeniu aplikacji była możliwość zaprezentowania projektu oraz uzyskanych rezultatów na tle innych projektów z branży infrastrukturalnej, jak również wymiana doświadczeń z innymi zespołami projektowymi.

 • Grzegorz Dzwonnik o Polish Project Excellence Award

  1.       Jaka idea przyświeca konkursowi Polish Project Excellence Award?

  Myślą przewodnią, która od samego początku towarzyszy organizacji konkursu PPEA jest wyróżnianie i promowanie organizacji doskonalących swoje podejście projektowe. Ponieważ wydarzenie to organizujemy cyklicznie już od dziesięciu lat, udało nam się w tym czasie wypracować i rozwinąć unikatowy model oraz proces oceny.

 • Akademia i Turniej Golfa 2017. II Spotkanie integracyjne Dolnośląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska z przedstawicielami biznesu

  IPMA Polska oraz Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza firmy i organizacje do dołączenia do grona Partnerów Akademii i Turnieju Golfa 2017!

  Spotkanie integracyjne Dolnośląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska Golf 2017 to jednodniowe wydarzenie adresowane do przedstawicieli biznesu. Jest to wyjątkowa szansa na wymianę doświadczeń oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych podczas nieformalnego spotkania na polu golfowym.

 • Nabór wniosków do tegorocznej edycji konkursu na najlepiej zarządzany projekt rozpoczęty!

  Jak co roku, zachęcamy Państwa do zgłaszania projektów do konkursu Polish Project Excellence Award organizowanego przez Stowarzyszenie IPMA Polska. Konkurs propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagradzanie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

   

 • Zaproszenie do udziału w Konkursie IPMA Project Manager of the Year Award

  Serdecznie zapraszamy kierowników projektów do udziału w międzynarodowym konkursie IPMA Project Manager of the Year Award.

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia