Aktualności IPMA Polska

 • W biurze IPMA zarządzamy czasem pracy!

  Nasze potrzeby? Podobnie jak w małych i średnich firmach - usprawnić i zautomatyzować proces ewidencji czasu pracy, pozbyć się papierowych list obecności, wniosków urlopowych oraz grafików pracy. Udało się! Dzięki prostej i intuicyjnej w obsłudze, a bogatej w funkcjonalność aplikacji - inEwi.

 • Gala Polish Project Excellence Award 2017 – relacja z wydarzenia.

   

  Gala Polish Project Excellence Award to szczególnie uroczyste wydarzenie, podczas którego zostają ogłoszeni laureaci konkursu na najlepiej zarządzany projekt. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów. Ocena projektów zgłoszonych do Konkursu dokonywana jest z wykorzystaniem uznanego na świecie modelu Project Excellence.

   

 • Relacja z XX Konferencji IPMA Polska!

        Relacja z XX Konferencji IPMA Polska i Gali PPEA   

    

  W dniach 16-17 listopada 2017 r. podczas Jubileuszowej XX Konferencji IPMA Polska spotkaliśmy się w Hotelu Airport Okęcie z project managerami, członkami i sympatykami Stowarzyszenia IPMA Polska oraz wszystkimi osobami zainteresowanymi tematyką zarządzania projektami. W tegorocznej edycji konferencji wzięło udział ponad 250 osób.

 • Walne Zebranie Delegatów

  Działając na podstawie §17 Statutu International Project Management Association Polska, Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Nadzwyczajne Walne Sprawozdawcze Zebranie Delegatów na dzień 16 listopada 2017 roku o godzinie 16:40 (pierwszy termin) i o godzinie 16:55 (drugi termin) w Warszawie, w Hotelu Airport Okęcie przy ul. 17 Stycznia 24  w Warszawie, w Sali Cumulus (IX piętro).

  Lokalizacja i dojazd: http://airporthotel.pl/  

 • 15% zniżki dla członków IPMA na warsztat z Mat-Thys Fourie!

  "Myślenie krytyczne - kluczowa umiejętność efektywnego lidera przyszłości."

  Mat-Thys Fourie po raz pierwszy w Polsce!

  Pionier, propagator i współautor jednego z najlepszych podejść w zakresie krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji poprowadzi warsztat dla wyższej kadry menadżerskiej i „high potentials”.

  Informacje organizacyjne:

  Termin: 29.11.2017

  Lokalizacja: Warszawa, Hotel Airport Okęcie

  Agenda:

  08:30 – 09:00 Poznajmy się przy kawie

  09:00 – 17:00 Warsztat

 • Decyzje w projektach - racjonalne, trafne, odpowiedzialne, intuicyjne...?

  Stowarzyszenie IPMA Polska zaprasza na wyjątkowe warsztaty!

  „Optymalizowanie procesów decyzyjnych w projektach”

  Nieodłącznym elementem pracy menedżera, w tym także menedżera projektów, jest podejmowanie decyzji. Nie zawsze na ich wypracowanie jest wystarczająco dużo czasu. Zwykle też brakuje wielu istotnych informacji. Mimo to decyzję trzeba podjąć i… wziąć odpowiedzialność za jej rezultaty.

 • Terminy wyborów delegatów

  Szanowni Państwo,
 • Tylko do 10 listopada do północy obowiązują zapisy na XX Konferencję IPMA Polska

  Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowej jubileuszowej XX Konferencji IPMA Polska, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Ludzie sukcesu. 20 lat budowania kompetencji w Project Management”.

  Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2017 w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie i jest największym wydarzeniem dla branży Project Management w Polsce.

 • Znamy wyniki konkursu Project Master 2017

  Kapituła Konkursu Project Master 2017 po długich naradach zdecydowała, że Zwycięzcami konkursu zostali:

  – w kategorii najlepsza praca magisterska – zwyciężyła Pani Justyna Wojsz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, tytuł pracy „Dobre praktyki w zarządzaniu projektami informatycznymi”, promotor Pan Prof. UEK dr hab. Paweł Cabała;

 • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju patronem Seminarium PM Edukacja

  Z przyjemnością informujemy, iż Narodowe Centrum Badań i Rozwoju objęło patronatem Seminarium PM Edukacja.

  Seminarium odbędzie się 15 listopada w Szkole Głównej Handlowej. Celem Seminarium jest prezentowanie różnych metod i form kształcenia w zakresie zarządzania projektami na etapie edukacji akademickiej, to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń w tym zakresie oraz networking. Zapraszamy przedstawicieli kadry naukowej, biznesu i studentów.

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia