Aktualności IPMA Polska

 • PM Session pod patronatem IPMA Polska

  Koło naukowe Project Management Group, działające przy Politechnice Wrocławskiej po raz siódmy organizuje konferencję „Project Management Session”. Tegoroczna edycja odbędzie się 19-20 maja. Konferencja ta poświęcona jest szeroko pojętej dziedzinie zarządzania projektami. Kierowana jest zarówno do studentów chcących rozszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu, jak i do praktyków zarządzania projektami. Niezależnie od etapu kariery, każdy może znaleźć zagadnienie, które poszerzy jego horyzonty i jednocześnie stanie się inspiracją do podjęcia nowych wyzwań.

 • Konferencja Project Engineering pod patronatem IPMA Polska

  W dniach 7-8 maja 2018 na Wydziale MiNI Politechniki Warszawskiej odbędzie się jeden z największych projektów Koła Naukowego Zarządzania Projektami PMArt.

 • Darmowe szkolenie z wywierania wpływu NLP oraz zarządzanie projektami IPMA- indywidualne doradztwo i płatne staże

  Zapraszamy do udziału w projekcie "Dolnośląski Akcelerator Startu Zawodowego"!

  Projekt skierowany jest do osób, które:

  - NIE skończyły 25 lat
  - mieszkają na Dolnym Śląsku
  - NIE pracują
  - NIE uczą się stacjonarnie

  najbliższe szkolenia już 13.05.2018

  rekrutacja do 10.05.2018

  UWAGA - OSTATNIA GRUPA!

  Aplikuj (TUTAJ)

 • Studia MBA w PAM Center z certyfikacją IPMA!

  Studia MBA realizowane przez PAM Center na Uniwersytecie Łódzkim to jedyny program w Polsce, w trakcie którego można uzyskać certyfikację IPMA.

  Aktualnie trwa rekrutacja na 21. edycję Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów MBA, rozpoczynającego się od października 2018.

  Zastanawiasz się czy studia MBA w PAM Center są dla Ciebie?

 • Zarejestruj się na wizytę studyjną w SGSP w Warszawie!

  IPMA Polska wraz z Mazowiecką Grupą Regionalną zaprasza wszystkich sympatyków zarządzania projektami na pierwszą dwudniową wizytę studyjną połączoną z warsztatami „Ryzyko w projektach”. Wizyta odbędzie się w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie w dniach 9-10 maja 2018 r.

  W programie spotkania m.in. prezentacja projektów SGSP, wizyta studyjna w „Bezpiecznym domu”, „Komorze dymowej” oraz „Pracowni Symulacji i Sytuacji Kryzysowych”.

 • Kongres MBA pod patronatem IPMA Polska

  Nauka, praktyka i integracja środowiska biznesowego, czyli XIV Międzynarodowy Kongres MBA (18-20 maja 2018 r., Kraków)

  Kongres to jedyna i największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko MBA. Do udziału w  XIV Kongresie MBA zapraszamy znakomitych gości, specjalistów w swoich dziedzinach, z kraju i  zagranicy.

 • Project Management Days 2018 pod patronatem IPMA Polska

  Project Management Days 2018 to trzynasta odsłona największej studenckiej inicjatywy o tematyce Zarządzania Projektami w Polsce. Trzydniowa konferencja jest organizowana w dn. 9-11 maja 2018r. z ramienia SKN Zarządzania Projektami wraz z Katedrą Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jej celem jest propagowanie wiedzy oraz stworzenie środowiska networkingowego wśród przedstawicieli biznesu, studentów oraz pasjonatów Project Managementu.

 • Invitation for participation – 2nd Diversity in Project Management conference in Croatia

  Zapraszamy na drugą edycję Konferencji "Diversity in Project Management", która odbędzie się w dniach 7-9 czerwca, 2018 w Brijuni Islands National Park - North Adriatic w Chorwacji.

  Członków i sympatyków IPMA Polska zachęcamy do uczestnictwa i zgłoszenia prezentacji.

 • Komunikat Rady Delegatów IPMA z dnia 25 marca 2018

  Rada Delegatów IPMA

  Komunikat z Berlina, Niemcy

  25 marca 2018

   

  International Project Management Association (IPMA) jest federacją zrzeszającą 70 krajów członkowskich, które współpracują w celu promowania kompetencji w zakresie zarządzania projektami, programami i portfelami projektów we wszystkich sektorach oraz angażują zainteresowane strony na całym świecie w doskonalenie tej dyscypliny.

 • Zniżka na szkolenie coachingowe dla członków IPMA Polska

  Szanowni Państwo,

  zapraszamy do udziału w szkoleniu „Coaching Base”, przygotowanym w oparciu o międzynarodowe standardy International Coach Federation (ICF). Dzięki zajęciom uczestnicy poznają narzędzia i metody coachingu, zyskają umiejętność skutecznego inspirowania i wspierania zmian u innych oraz rozwijają swoje umiejętności interpersonalne.

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia