Aktualności IPMA Polska

 • Radosnych Świąt!

 • Konkurs Project Master 2019

  Już 1 czerwca 2019 roku rozpoczyna się XIV edycja konkursu Project Master.

  Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, a szczególnie z nowymi zasadami przesyłania zgłoszeń.

  Miło nam ponformcować, że tegoroczna edycja Konkursu została objęta patronatem Krajowego Punktu Kontaktowego UE, Urzędu Komunikacji Elektornicznej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

   

 • CERT IPMA Polska odebrała certyfikat walidacji ICB4

  29 marca br. w Kopenhadze odbyło się spotkanie dla wszystkich Biur Certyfikacji IPMA. Certification System Panel (CSP) odbywa się dwa razy do roku i ma na celu rozwój certyfikacji oraz wymianę doświadczeń pomiędzy organizacjami. Podczas CSP IPMA prezentuje nowe produkty, statystyki dotyczące certyfikacji oraz wyniki walidacji.

 • Kanon Wiedzy IPMA

  Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce Kanon Wiedzy - uzupełnienie Wytycznych Kompetencji Indywidualnych IPMA - ICB 4.0. w obszarze każdego Elementu Kompetencji i Kluczowych Wskaźników Kompetencji.

  Kanon wymienia wybrane zagadnienia i techniki, które powinien znać Kandydat przystępujący do certyfikacji IPMA na poziomie D.

 • Bądź rozpoznawalny jako profesjonalista! Postaw na ścieżkę rozwoju z certyfikacją IPMA®!

  Jesteś specjalistą w zakresie zarządzania projektami, programami lub portfelami?
  A może chcesz być jednym z nich lub podnieść swoje kompetencje? Czy są obszary, które możesz udoskonalić, aby stać się jeszcze lepszym project managerem lub liderem zespołów projektowych?

  Postaw na rozwój osobisty – wybierz certyfikację IPMA 4-L-C!

  IPMA® oferuje międzynarodowy, oparty na kompetencjach czterostopniowy proces certyfikacji. Wprowadzenie domen na poziomie IPMA-A oraz IPMA-B pozwala na dopasowanie systemu certyfikacji do doświadczenia kandydatów.

   

 • Polish Project Excellence Award 2019 - nabór wniosków do nowej edycji konkursu na najlepiej zarządzany projekt rozpoczęty!

  Jak co roku, zachęcamy Państwa do zgłaszania projektów do konkursu Polish Project Excellence Award organizowanego przez Stowarzyszenie IPMA Polska. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów. Do konkursu mogą być zgłaszane różnego rodzaju projekty bez względu na ich rodzaj, wielkość, wartość czy czas trwania.

 • Rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. zarządzania projektami

  PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym krajowym producentem optoelektronicznych systemów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej, które rozwija we własnym zapleczu badawczo-rozwojowym. 

  Rekrutacja na stanowisko:

  Specjalista ds. zarządzania projektami

  Miejsce pracy: Warszawa

   

  Oczekiwania:

 • Oferta pracy dla Technical Project Managera

  Dołącz do zespołu, który realizuje ciekawe międzynarodowe projekty programistyczne (zaawansowane biznesowe systemy e-commerce oraz portalowe, w oparciu o Javę, PHP oraz technologie mobilne, w tym Progressive Web Apps) z partnerami w całej Europie.

  Firma e-point S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Technical Project Manager

  Zadania:

 • Szkolenie Train-The-Trainer

  W związku z intensywnym rozwojem systemu licencji trenerskich oraz Akredytowanych Jednostek Szkoleniowych, ogłaszamy nabór na kolejną edycję szkolenia Train-The-Trainer. Rozpoczęcie szkolenia już w maju 2019!

  Cele szkolenia: 

 • XV Międzynarodowy Kongres MBA pod patronatem IPMA Polska

  Teoria chaosu – wartość (nie)zależności?

  W dniach 17-19 maja 2019 roku, w Krakowie odbędzie się XV Międzynarodowy Kongres MBA organizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia