Aktualności z Grup Regionalnych

 1. Spotkanie Dolnośląskiej Grupy Regionalnej w IBM X-FORCE Command Center

  Zapraszamy na spotkanie członków Dolnośląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska w Centrum Usług Wspólnych firmy IBM we Wrocławiu 1 grudnia 2017 r. (piątek) o godzinie 11:50 ul. Muchoborska 8.

  W ramach wizyty studyjnej w IBM Client Innovation Center Wrocław & Katowice swoją wiedzą doświadczeniem podzielą się: Adam Przybylak - IBM Security Poland Site Leader, Sebastian Grajkowski - Security Service Manager oraz Łukasz Moczarski - Advisory Project Manager.

 2. Zebranie Wyborcze Delegatów

  Data: 
  2017-11-14 18:00

  Szanowne Koleżanki i Koledzy!


  Wielkimi krokami zbliża się moment, w którym zgodnie z regulaminem Stowarzyszenia należy dokonać wyboru nowych delegatów Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska na dwuletnią kadencję. W obecnym roku dla ŚGR IPMA Polska przypada 5 delegatów.

  Jeżeli chcą Państwo kandydować, wszystkich chętnych prosimy, aby w terminie do 13 listopada 2017 roku zgłaszali swoje kandydatury na adres ipma.slask@gmail.com

 3. Podsumowanie spotkania Podkarpackiej Grupy Regionalnej

  18.10.2017 r. na seminarium PGR IPMA gościliśmy dr Jacka Strojnego adiunkta pracującego na co dzień w Katedrze Ekonomii na Politechnice Rzeszowskiej. Tematem jego prelekcji było „Zarzadzanie projektami to nie wszystko. O konieczności integracji zarządzania procesami i projektami”.

 4. Sprawozdanie z seminarium Dolnośląskiej Grupy Regionalnej

  5 października 2017 r. na seminarium DGR IPMA gościliśmy Srebrnego Laureata Polish Project Excellence Award 2016 w kategorii projekty społeczno-organizacyjne. Pani Marta Walaszczyk-Szymańska, menedżer programu Obsługa bez barier w Banku Zachodnim WBK, podzieliła się z nami doświadczeniem zdobytym przy jego realizacji.

 5. Spotkanie Śląskiej GR - Projekty z punktu widzenia zarządu

  Data: 
  2017-10-24 18:00

  Zapraszamy na kolejne spotkanie Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska. Tematem spotkania będą projekty z punktu widzenia zarządu organizacji je realizującej. Zarządzając pojedynczymi projektami lub portfelami projektów w organizacji konieczne jest zapewnienie zgodności projektu/portfela ze strategią.

 6. VI Pomorski Kongres Project Management - relacja

  W dniach 14-15 września 2017 roku odbyła się już VI edycja Pomorskiego Kongresu Project Management. Wydarzenie organizowane przez Pomorską Grupę Regionalną IPMA Polska miało miejsce w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni.

 7. Relacja ze spotkania Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA

  2 października 2017 r. odbyło się spotkanie Mazowieckiej Grupy Regionalnej.

  Prelekcja przebiegała się pod hasłem: “Facylitacja grupowa w projektach: rola facylitatora, proces i zastosowania w kontekście projektowym”

 8. Środowe spotkania z Zarządzaniem Projektami okazją do zdobycia punktów JAP

  Podkarpacka Grupa Regionalna zaprasza na wydarzenie, którego prelegentem będzie dr Jacek Strojny.

  Temat spotkania to “Zarządzanie projektami to za mało. O konieczności integracji zarządzania procesami i projektami”

  Zapraszamy 18 października 2017 r. o godzinie 18:00 na Politechnikę Rzeszowską.

   


 9. Relacja z warsztatów Grup Regionalnych IPMA

  „Okiem uczestniczki...”

  23-24 września 2017 r. spotkaliśmy się w Łodzi na warsztatach Grup Regionalnych IPMA. W spotkaniu wzięli udział członkowie Stowarzyszenia, sympatycy, przewodniczący i członkowie rad Grup Regionalnych.

  Na warsztaty przyjechali nowi sympatycy IPMA więc warsztaty rozpoczęliśmy od elementu integracji, przedstawiając się sobie i rozmawiając o swoich słabych i silnych stronach, marzeniach i motywacji żeby wziąć udział w warsztatach. Wyraźnie zmęczeni, zasłużyliśmy na pierwszą przerwę kawową :)

 10. Zapisz się na seminarium Dolnośląskiej Grupy Regionalnej

  5 października 2017 r. Dolnośląska Grupa Regionalna zaprasza na otworte seminarium "Obsługa bez barier" - o idei, programie i wykorzystaniu UX (user experience) na przykładzie wdrażania w Banku Zachodnim WBK udogodnień w bankowaniu dla klientów z niepełnosprawnościami.

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia