Aktualności z Grup Regionalnych

 1. Podsumowanie spotkania Pomorskiej Grupy Regionalnej

   

  W dniu 18 stycznia 2018 o godzinie 17:30 w Gdańsku Pomorska Grupa Regionalna IPMA Polska zorganizowała dla członków Stowarzyszania, project manager'ów, członków zespołów oraz sympatyków zarządzania projektami spotkanie, którego gościem był Grzegorz Hrycyna, który opowiedział nam o swoich doświadczeniach oraz swoimi rozważaniami pt."Projekt, krnąbrne dziecko biznesu". Tradycyjnie po spotkaniu była okazja na networking przy kawie. 

  Kolejne spotkania Pomorskiej Grupy Regionalnej zostały zaplanowane na 15.02.2018 oraz 15.03.2018.

 2. Cykl wykładów organizowanych wspólnie z Nokia

  W dniu 17 grudnia 2017 r. odbył się wykład Scrum w korporacji. Prelegenci - pracownicy Nokii - pokazali jak można zarządzać dużymi projektami z wykorzystaniem metodyk zwinnych. Omówione zostały metodyki, które pozwalają na ominięcie ograniczeń liczby członków zespołu w Scrum. Pokazano jak to wygląda w praktyce i z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć.

 3. Małopolska Grupa Regionalna zaprasza na wykład "Życie w projekcie. Jak projektyzacja zmienia ludzi, organizacje i społeczeństwa?"

  Zapraszamy do wzięcia udziału w wykładzie, który poprowadzi Pani dr Beata Jałocha z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Temat wykładu brzmi: 

  Życie w projekcie. Jak projektyzacja zmienia ludzi, organizacje i społeczeństwa?

 4. ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI INNOWACYJNYMI - Studia podyplomowe

  23 marca 2018 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie rozpoczną się dwusemestralne studia podyplomowe nt. Zarządzanie Projektami Innowacyjnymi. Studia są realizowane przez Katedrę Procesu Zarządzania.

  Program studiów oraz inne istotne informacje znajdują się na stronie: http://podyplomowe.uek.krakow.pl/

  Rekrutacja na studia jest prowadzona w terminie 1.12.2017 r. – 28.02.2018 r.

 5. Realizacja projektów informatycznych w środowisku VR

  Data: 
  2018-01-30 18:00 - 20:00

  Zapraszamy na pierwsze w 2018 roku spotkanie Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska. Tematem spotkania będzie realizacja projektów informatycznych w środowisku VR. Czy projekty w Wirtualnej Rzeczywistości wymagają specjalnego traktowania? Jaką formułę realizacyjną przyjąć? Jakich narzędzi i metod używać? Jak dobrać zespół projektowy, aby osiągnąć sukces?

  Na te i na inne pytania, które zapewne pojawią się w trakcie spotkania, odpowiedzieć będą próbowali zaproszeni goście.

 6. Zaproszenie na Spotkanie Pomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska

  Pomorska Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza członków Stowarzyszania, project manager'ów, członków zespołów 

  oraz sympatyków zarządzania projektami na pierwsze w Nowym 2018 Roku spotkanie, 

  które zgodnie z zaplanowanym harmonogramem odbędzie się:


  TERMIN: 18 stycznia 2018 r (czwartek)  o godz. 17:30,


 7. Relacja z wizyty studyjnej w IBM X-FORCE Command Center

  1 grudnia 2017 r. mieliśmy okazję dowiedzieć się (a nawet zobaczyć!) jak funkcjonuje jedno z dziewięciu na świecie IBM X-FORCE Command Center. Wszystko dzięki Pani Katarzynie Geisler-Ciurlej, która poprosiła kolegów z  X-FORCE: Adama Przybylaka, Sebastiana Grajkowskiego oraz Łukasza Moczarskiego o wprowadzenie nas w świat cyber security. 

 8. Dolnośląska Grupa Regionalna - relacja z seminarium

  Gościem kolejnego otwartego seminarium Dolnośląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska był Pan Jakub Drzazga. Temat „Agile – od teorii do rozwiązań praktycznych” został przedstawiony w dwóch częściach.

   

 9. Podsumowanie spotkania Pomorskiej Grupy Regionalnej

  W dniu 7 grudnia o godzinie 17:30 w Gdańsku Pomorska Grupa Regionalna IPMA Polska zorganizowała dla członków Stowarzyszania, project manager'ów, członków zespołów oraz sympatyków zarządzania projektami spotkanie, którego gościem był Sławomir Halbryt - biznesmen i charyzmatyczny wizjoner, prezes Sescom S.A., doświadczony i licencjonowany Projekt Manager IPMA PL, 

 10. Czytaj dalej
 • Pierwsze spotkanie Małopolskiej Grupy Regionalnej w 2018 roku

  W dn. 14 stycznia 2018 r. odbędzie się pierwsze w Nowym Roku spotkanie Małopolskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska. Rok rozpoczniemy wykładem "Rola Scrum Mastera", który poprowadzą praktycy, pracownicy firmy Nokia: Karolina Świadek (Scrum Master), Piotr Gumułka (Scrum Master). Wykład będzie kontynuacją i rozwinięciem tematyki poruszanej na poprzednim spotkaniu w dn. 17 grudnia 2017 r. Program wykładu obejmuje: 

  - omówienie roli Scrum Mastera

  - typowe błędy wynikające z niezrozumienia roli Scrum Mastera

  - pożądane cechy Scrum Mastera

 • Subskrybuje zawartość

  © 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia