Aktualności z Grup Regionalnych

 1. Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy - „Kreatywność i współpraca - To się opłaca”

  06 grudnia 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się kolejne spotkanie z uczestnikami Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego.

 2. Meet Project Managers - „Que Visca Project Compass!, czyli jak sprawnie zarządzać projektami w słonecznej Katalonii”

  29 listopada 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach cyku spotkań Meet Project Managers organizowanych przez Zachodniopomorską Grupę Regionalna IPMA, Katedrę Organizacji i Zarządzania WZiEU oraz KN Zarządzania Projektami „Project” odbyło wydarzenie „Que Visca Project Compass!, czyli jak sprawnie zarządzać projektami w słonecznej Katalonii”.

 3. Relacja ze spotkania Podkarpackiej Grupy Regionalnej

  W dniu 13.12.2018 odbyło się kolejne, a zarazem ostatnie spotkanie z cyklu środowe spotkania z projektami w tym roku.

 4. 14 grudnia 2018 - spotkanie wigilijne ŚGR IPMA Polska

  Data: 
  2018-12-14 18:00

  Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy !

 5. Relacja z łódzkiego „Festiwalu Myślenia Projektowego” – edycja 2018

  W listopadzie 2018 roku odbyła się w Łodzi kolejna edycja „Festiwalu Myślenia Projektowego”, którego organizatorem było Województwo Łódzkie.

  Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska, która uzyskała status partnera Festiwalu, przygotowała dla praktyków zarządzania projektami dwa wydarzenia: warsztaty – „Jak kreować wizerunek Project Managera?” oraz panel dyskusyjny „Sałatka z owocami morza. Zarządzanie projektami w podmiocie publicznym”.

 6. Podkarpacka Grupa Regionalna zaprasza na kolejne środowe spotkanie z zarządzaniem projektami

  Serdecznie zapraszamy sympatyków zarządzania projektami na kolejne środowe spotkanie z zarządzaniem projektami.

  Zaproszeni eksperci, praktycy dzielą się z nami wiedzą i swoim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami, a Ty uczestnicząc w tym spotkaniu masz możliwość nie tylko poznania historii konkretnego projektu ale także uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i problemy w panelu dyskusyjnym.

 7. Relacja ze spotkania Śląskiej Grupy Regionalnej

  W dniu 29 października 2018 roku miało miejsce kolejne spotkanie członków i sympatyków IPMA Polska na Śląsku.

 8. Zachodniopomorska Grupa Regionalna zaprasza na warsztaty

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. „Que Visca Project Compass!, czyli jak sprawnie zarządzać projektami w słonecznej Katalonii”, które odbędą się 29 listopada 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (sala 010) o godzinie 18:00 w ramach cyklicznych spotkań MPM.

 9. Relacja z warsztatów zorganizowanych przez Dolnośląską Grupę Regionalną

  W dniu 27.10.2018 roku Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA zorganizowała warsztaty z Facylitacji grupowej w zmianie organizacyjnej i zarządzaniu projektami. Prowadzącym był Pan Artur Kasza, facylitator, trener, konsultant, wykładowca akademicki.

 10. Łódzka Grupa Regionalna zaprasza na panel dyskusyjny "Zarządzanie projektem w podmiocie publicznym " w ramach Festiwalu Myślenia Projektowego - edycja 2018

  Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska, jako partner „Festiwalu Myślenia Projektowego” – edycja 2018, uprzejmie zaprasza na panel dyskusyjny „Sałatka z owocami morza. Zarządzanie projektami w podmiocie publicznym – lotnisku”, który odbędzie się w dniu 17.11.2018 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia