Autoryzowany Dealer Audi Krotoski Srebrnym Sponsorem XXII Konferencji IPMA Polska

Mamy przyjemność ogłosić, iż Autoryzowany Dealer Audi Krotoski został Srebrnym Sponosrem tegorocznej Konferencji IPMA Polska.

Grupa Krotoski jest największym polskim autoryzowanym dealerem samochodów marki Volkswagen, Skoda, Audi oraz Porsche z ponad 30 letnim doświadczeniem, prowadzącym działalność na terenie centralnej i południowej Polski.

Salony należące do Grupy Krotoski zlokalizowane są w Łodzi, Warszawie, Wolicy i Nadarzynie k. Warszawy, oraz w Częstochowie. Tak duża ilość salonów umożliwia klientom globalny dostęp do samochodów za pośrednictwem strony internetowej krotoski.com, dzięki czemu Klienci mogą wybierać z oferty 4 tys. nowych i sprawdzonych używanych samochodów dostępnych od zaraz.

Wieloletnie zaufanie Klientów firma uzyskała dzięki rzetelnej pracy najlepszej kadry fachowców, którzy oferują swoje doradztwo związane z zakupem samochodów i części, a także z naprawą i serwisowaniem samochodów marek Volkswagen, Skoda, Audi i Porsche. Dzięki nim Grupa może stale się rozwijać i sprostać zmianom technologicznym zachodzącym na rynku motoryzacyjnym.

Grupa Krotoski jest ekspertami w branży motoryzacyjnej. Wiedzę i doświadczenie łączy z profesjonalizmem. Najlepsze rozwiązania dobiera dla każdego Klienta indywidualnie, budując z nim trwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

Wszystkie działania oparte są na pasji do motoryzacji, przekazywanej z pokolenia na pokolenie, co znajduje odzwierciedlenie w jakości usług.

Salony wchodzące w skład Grupy Krotoski w ostatnich latach otrzymały wiele wyróżnień m.in. zostały wyróżnione przez Volkswagen Group Polska za najlepszą sprzedaż w Polsce samochodów Volkswagen i Audi.