Biuro IPMA nieczynne do 27 marca

Szanowni Państwo,

W związku z tym, że Światowa Organizacja Zdrowia określiła COVID-19 jako pandemię, chcielibyśmy na bieżąco informować wszystkich naszych członków o naszym zaangażowaniu na rzecz ciągłości działania Stowarzyszenia.

Pragniemy poinformować członków, że od dnia 13 marca do dnia 27 marca b.r. nasze biuro jest zamknięte i wszyscy pracownicy przeszli na tryb pracy zdalnej w obliczu wybuchu epidemii wirusa COVID-19. Dysponujemy solidną komunikacją i procesami umożliwiającymi działanie w razie potrzeby i będziemy nadal monitorować sytuację.

Zależy nam na: 

  • Ochronie zdrowia naszych pracowników i członków
  • Umożliwieniu zdalnej pracy
  • Zapewnieniu terminowego wsparcia dla członków
  • Utrzymaniu usług członkowskich i komunikacji za pośrednictwem platform internetowych, jeśli to możliwe


Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i członków jest na pierwszym miejscu. Wspieramy elastyczność, jeśli chodzi o to, gdzie i kiedy można pracować, i mamy systemy informatyczne, dzięki którym wszyscy pracownicy mogą pracować zdalnie. Spotkania, wydarzenia i szkolenia zostały tymczasowo wstrzymane. Będziemy monitorować sytuację pod kątem nadchodzących wydarzeń i działań, korzystając z rad Ministerstwa Zdrowia.

Przechodzimy na komunikację emailową, wirtualną/online, telefoniczną. Prosimy nie wysyłac paczek ani korespondencji tradycyjnej - jedynie skany i dokumenty w formie elektronicznej.

Dzięki zdalnej pracy na miejscu i bezpiecznemu, zdalnemu dostępowi do nasi pracownicy będą mogli nadal zapewniać Państwu wsparcie. Członkowie będą mogli skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego głównego adresu e-mail, adresów mailowych pracowników biura lub telefonów. Przewidujemy, że będzie to powodować minimalne zakłócenia dla Państwa.

Mamy nadzieję, że wszyscy nasi członkowie pozostaną bezpieczni i zdrowi.

Z poważaniem,

Marcin Opas

Dyrektor Generalny IPMA Polska

 

Kontaktowe nr. telefonów:

Marcin Opas

Dyrektor Generalny IPMA Polska

tel: +48 504 075 492

Ewa Zawadzka

Dyrektor CERT IPMA Polska

tel: +48 668 48 75 98

Sylwia Skonecka

Dyrektor ds. rozwoju

tel: +48 662 051 772

Marcin Nowicki

Menedżer Certyfikacji

tel: +48 604 587 822