Członkostwo indywidualne

Jeśli jesteś Project Managerem, pracujesz w zespole projektowym lub po prostu jesteś sympatykiem dziedziny zarządzania projektami, dołącz do naszego Stowarzyszenia! Obecnie zrzeszamy ponad 1400 członków indywidualnych.

Zostań członkiem IPMA i korzystaj z oferty członkowskiej!

 • Profesjonalne szkolenie
  W ramach opłaconej pełnej składki oferujemy możliwość udziału w jednodniowym szkoleniu z wybranego aspektu zarządzania projektami, prowadzonym przez licencjonowanych trenerów IPMA Polska. Szkolenie pozwoli Ci udoskonalić wiedzę z wybranego obszaru zarządzania projektami.
 • Członkostwo w IPMA®
  Przystępując do IPMA Polska, stajesz się pośrednio członkiem IPMA® (IPMA Polska jest członkiem federacji Stowarzyszeń IPMA®), co pozwala Ci na udział w wydarzeniach międzynarodowych po cenach preferencyjnych. Dzięki temu masz możliwość pozyskania aktualnej wiedzy na szczeblu światowym oraz znacznego poszerzenia Twoich kontaktów biznesowych. Zyskujesz tym samym możliwość współpracy z partnerami międzynarodowymi.
  • Światowy Kongres IPMA® – coroczny kongres IPMA skupiający sławy zarządzania projektami. Nowe trendy ze świata, fascynujące, charyzmatyczne prelekcje
  • IPMA® Advanced Courses – zaawansowane kursy PM dla kadry kierowniczej wyższego szczebla
  • IPMA® Research Conference – coroczna międzynarodowa konferencja poświęcona badaniom nad zarządzaniem projektami, kierunkom i perspektywom rozwoju
  • IPMA® Experts Seminar – międzynarodowe  seminarium dla praktyków zarządzania projektami, realizowane w formule interaktywnej. Prelekcjom towarzyszą żywe dyskusje, z których, w ramach brainstromingu, wnioski prezentowane są na zakończenie każdego dnia
 • Rozwój w strukturach IPMA®
  IPMA® to przede wszystkim ambitni ludzie z pasją, którzy chcą aktywnie współtworzyć standardy pracy Project Managera. IPMA® stwarza szansę aktywnym członkom do rozwoju osobistego i umożliwia kierownikom projektów kreowanie własnej drogi zawodowej na gruncie lokalnym i międzynarodowym.
 • Grupy Regionalne
  IPMA Polska to sieć Grup Regionalnych funkcjonujących na terenie całego kraju. Sprawdź, która Grupa Regionalna działa najbliżej Ciebie, i rozwijaj swoje kompetencje wraz z wybitnymi specjalistami z dziedziny project managementu.
 • Networking
  Działalność Grup Regionalnych to nie tylko seminaria eksperckie, lecz także spotkania integracyjne i networkingowe. Dzięki nim masz możliwość wymiany doświadczeń z branży oraz poszerzania kontaktów biznesowych.
 • Oferty promocyjne
  Będąc aktywnym członkiem IPMA Polska, otrzymasz zniżki na udział w wydarzeniach organizowanych przez IPMA Polska oraz organizacje partnerskie, m.in. w konferencjach, kursach, seminariach, warsztatach, oraz 5% na udział w procesie certyfikacji.
 • Zniżka na podręcznik
  Możesz zakupić podręcznik Zarządzanie Projektami ze zniżką 30%.
 • Aktualności PM z kraju i ze świata
  Zapisz się do newslettera IPMA Polska i bądź na bieżąco z działalnością Grup Regionalnych oraz pozostałymi inicjatywami IPMA Polska. Newsletter lokalny przygotowujemy dla Ciebie co miesiąc, informacje ze świata (newsletter IPMA®) otrzymasz co kwartał.


UWAGA!
Warunkiem przystąpienia do Stowarzyszenia jest
założenie konta na https://members.ipma.pl/pl/user/register .

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem opłacania składek członkowskich IPMA Polska na rok 2017

 1. Składka członkowska obowiązuje na kolejnych 12 miesięcy (np. od 23.09.2016 do 23.09.2017)
 2. Składka wynosi 250 zł.
 3. Studenci/doktoranci płacą 50% składki członkowskiej tj. 125 zł (po przesłaniu dokumentów uprawniających do zniżki - zakładka "Informacje dodatkowe" w portalu członkowskim).
 4. Dla członka zwyczajnego Stowarzyszenia (kontynuacja), który opłaci składkę członkowską przed końcem trwania obowiązującego roku składkowego, składka wynosi 200 zł (studenci/doktoranci 100 zł).
 5. Dla osoby, która nie zachowa ciągłości w okresie składkowym, składka wynosi ponownie 250 zł.
 6. Wszelkie zniżki (student/doktorant/kontynuacja) dostępne są poprzez panel członkowski na members.ipma.pl.
 7. Składki należy wpłacać na konto International Project Management Association Polska.
  Alior Bank SA
  Nr konta: 38 1060 0076 0000 4022 3000 4506
  Tytuł przelewu (opcjonalnie) "Składka Członkowska 2017, imię i nazwisko"
 8. IPMA Polska przyznaje bezpłatne 12 miesięczne członkostwo indywidualne osobom, które zdały egzamin certyfikujący. Członkostwo to jest liczone od dnia wydania certyfikatu, a warunkiem jest  zarejestrowanie się na stronie poprzez link przesłany mailem wraz z potwierdzeniem zdania egzaminu. Oferta dotyczy osób, które w momencie aplikowania do certyfikacji nie mają statusu członka IPMA Polska.

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia