Prelekcja MGR IPMA Polska

Data: 
2017-04-27 18:00 - 20:15

Tytuł prelekcji: " Eventworking. Jak efektywnie korzystać z konferencji, targów i innych eventów

Termin prelekcji: 27 kwietnia 2017 (czwartek) o godz. 18.00

Miejsce prelekcji: Centrum Konferencyjne Ogrodowa 58, ul. Ogrodowa 58 Warszawa

Wstęp wolny.

Zapisy pod nast. linkiem: https://www.eventbrite.com/e/eventworking-jak-efektywnie-korzystac-z-konferencji-targow-i-innych-eventow-tickets-33639905864?aff=es2

Prowadzący zajęcia:

Spotkanie poprowadzi pan Artur Sójka, praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji. Zajmuje się również tematyką komunikacji i wystąpień publicznych. W latach 2008 - 2016 prowadził jako trener wewnętrzny wiele szkoleń z zakresu pozyskiwania klientów za pomocą networkingu i rekomendacji dla klientów firmy BNI Polska. Moderował sesje networkingowe m. in. dla 800 klientów IBM Polska czy absolwentów studiów MBA Akademii Leona Koźmińskiego. W drugiej połowie 2016 roku przeszkolił na zlecenie firmy Comp S.A. ponad 1000 dystrybutorów urządzeń fiskalnych marki Novitus. Przygotowywał do wystąpień publicznych wielu przedsiębiorców i managerów w tym Marketing Managera Eastern Europe z GE Healthcare, czy Director of the Services Management Department z Betacom S.A. Posiada certyfikat I stopnia facilitatacji po kursie Tony Mann’a. Jest współtwórcą bydgoskiego i lubelskiego oraz trzech warszawskich Klubów Toastmasters International. Mentor dla kilkunastu członków Toastmasters. Advanced Leader Bronze, Advanced Communicator Silver i zdobywca Triple Crown. Występował przed ponad 350 osobową publicznością podczas wizyty dr. Ivana Misner’a w kwietniu 2013r. w Szkole Głównej Handlowej czy przed ponad 400 osobową publicznością podczas Kongresu Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Łodzi. Wykładał podczas Network Session Lublin, Kongresu Biznesu i wielu innych. Prowadzi bloga biznesowego www.artursojka.pl oraz firmę doradczo-szkoleniową Sójka Consulting (www.sojkaconsulting.pl). Wraz z Bernardem Frugą napisał książkę pt. Eventworking. Jak efektywnie korzystać z konferencji, targów i innych eventów. Poradnik dla przedsiębiorców, managerów i handlowców.

Agenda spotkania:

18:00 - 18.05 - Przywitanie uczestników prelekcji

18:05 - 19.35 - Prelekcja

19:35 - 19.50 - Pytania i dyskusja

20:00 - 20:15 - Czas na networkingu

 

Program prelekcji:

Tematem wiodącym prelekcji jest Eventworking, czyli sztuka efektywnego korzystania z konferencji, targów i innych eventów. Na spotkaniu uczestnicy uzyskają konkretne porady o tym, po co uczestniczyć w eventach; jak wybierać odpowiednie eventy; jak zamieniać kontakty na relacje; co robić, a czego nie robić na międzynarodowych eventach; podróże, hotele, jedzenie i wszystko co warto wiedzieć, gdy jest się daleko od domu; co zrobić, gdy zdarzy Ci się zostać organizatorem wydarzenia lub wystawcą itd.

Prelekcja jest skierowana do Kierowników Projektów i członków zespołów projektowych oraz do wszystkich osób, które bywają na targach/konferencjach i chcą z nich czerpać jak najwięcej korzyści.

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia