Seminarium tematyczne - Zarządzanie Projektem Wzorniczym

Szanowni Państwo,

 

Mazowiecka Grupa Regionalna IPMA Polska oraz Dział Doradztwa Instytutu Wzornictwa Przemysłowego zapraszają na seminarium poświęcone zarządzaniu projektem wzorniczym, które odbędzie się 19 kwietnia 2012 roku o godz.18:00. Miejsce spotkania: TP S.A. Tower, ul. Twarda 18, Warszawa.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy o rejestrację, najpóźniej do 17.04.2012, na stronie spotkania w serwisie IPMA Polska www.ipma.pl

W związku z wymogami bezpieczeństwa obiektu, w którym odbywa się spotkanie oraz ochrony danych osobowych, osoby które nie zgłoszą się na spotkanie przez stronę IPMA Polska, nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu. W polu „Nazwa użytkownika” prosimy wpisać „Imię i nazwisko”.

Informujemy, że LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Design Management to proces biznesowy, a wzornictwo to jeden z istotnych czynników budowy przewagi konkurencyjnej na rynku. Dobrze zaprojektowany produkt bądź usługa to większa satysfakcja konsumenta i większy zysk firmy. Ostatnie badania rynkowe IWP pokazują jednak, że aż 43% badanych firm doświadczyło w ostatnim czasie przypadków, gdzie proces rozwoju nowego produktu nie został zakończony sukcesem!

 

Zarządzanie projektem wzorniczym to złożony i wieloaspektowy proces, a kluczem do sukcesu jest właściwa komunikacja.

 

Seminarium ma na celu przybliżenie tematyki zarządzania wzornictwem i jego miejsca w strategicznych działaniach firmy. Na przykładzie realizacji IWP zostanie przedstawiony model procesu rozwoju nowego produktu oraz zostaną omówione kluczowe aspekty związane z zarządzaniem komunikacją. 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy w chcieliby się dowiedzieć:

  • czym jest design management,
  • jakie są strategie wykorzystania wzornictwa w przedsiębiorstwach,
  • jak wygląda proces rozwoju nowego produktu,
  • czym jest brief i debrief według design management,
  • jak zorganizować komunikację w procesie.

Szczegółowe informacje do pobrania: tutaj.

Seminarium poprowadzi:

Joanna Kępińska

Design Manager, Kierownik Działu Doradztwa w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego.

Kierownik zespołu specjalistów oraz projektów doradczych i badawczych w IWP. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami doradczymi, w tym w zakresie wzornictwa przemysłowego. Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych SGH w zakresie Design Management.

 

Serdecznie zapraszam!

Z poważaniem,

Jacek Plezia

Członek Rady MGR IPMA Polska

Zapisz się na: Seminarium tematyczne - Zarządzanie Projektem Wzorniczym
Adres e-mail jest wymagany dla użytkowników, którzy nie mają konta w serwisie. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się (login) aby zarejestrować się na ten Artykuł grupy regionalnej.