Spotkanie Mazowieckiej GR

Spotkanie integracyjne Mazowieckiej Grupy Regionalnej SPMP

16 grudnia 2010, godzina 18:00, Restauracja elGreco, ul. Grzybowska 9, 00-131 Warszawa

Szanowni Państwo,

Rok 2010 r. mamy już niemalże za pasem. Jest to zatem najwyższy czas aby się spotkać i porozmawiać nt. naszych tegorocznych doświadczeń w zarządzaniu projektami i nie tylko. Jak co rok chcielibyśmy spotkać się w nieformalnej atmosferze aby móc na chwilę się zatrzymać i zdystansować od otaczającej rzeczywistości.

Proponujemy spotkać się przy piwie, lampce wina, kawie, herbacie, czy też drobnej przekąsce..., w świątecznej atmosferze w restauracji greckiej swobodnie porozmawiajmy o czym będziemy mieli ochotę. Spotkanie, jak zawsze jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych a udział w nim jest bezpłatny (przewidziany jest drobny poczęstunek w czasie spotkania). Nie zakładamy żadnych ram czasowych (poza oficjalnymi godzinami działania restauracji), ponieważ chcielibyśmy aby moment zakończenia spotkania był uzależniony tylko i wyłącznie od Państwa woli i chęci integracji.


Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem,
Krzysztof Krzyżanowski
Przewodniczący MGR SPMP

Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy kierować do dnia 15.12.2010 pocztą elektroniczną na adres: tdkowalski@gmail.com.
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie uczestnictwa zostanie przesłane mailem zwrotnym.

Lokalizacja

Restauracja elGreco
Grzybowska 9
Warszawa
Poland

Lokalizacja

Javascript is required to view this map.