Spotkanie Podkarpackiej Grupy Regionalnej

Data: 
2015-09-23 18:00

Podkarpacka Grupa Regionalna serdecznie zaprasza sympatyków zarządzania projektami na konferencję z cyklu środowych spotkań z zarządzaniem projektami Wiedza & Praktyka.

Zaproszeni eksperci i praktycy dzielą się z nami wiedzą i swoim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami, a Ty uczestnicząc w tym spotkaniu masz możliwość nie tylko poznania historii konkretnego projektu, ale także uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i problemy w panelu dyskusyjnym.

Nie przegap najbliższego spotkania:

23 września 2015 r. godz. 18:00 Hotel u Kroczka, ul. Krakowska 316, RZESZÓW

 

W PROGRAMIE:

Zarządzanie harmonogramem i zadaniami MS Project i TM Project

Tematykę przybliży PIOTR SUCH, Prezes Firmy APR System

Współtwórca oraz właściciel firmy APR System. Ukończył studia wyższe na Wydziale Elektroniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Od samego początku istnienia firmy zajmuje się projektowaniem i tworzeniem oprogramowania bazodanowego. W 1998 roku współtworzył program kasowy Kasa 3000, który został wdrożony w sieci supermarketów. Twórca programów Poligrafia oraz systemu informatycznego dla uczelni wyższych ProAkademia. Pakiet ProAkademia to kompleksowy system informatyczny zajmujący się administracyjną obsługą uczelni wyższych. 16 letnia praca nad oprogramowaniem przeznaczonym dla uczelni wyższych zaowocowała 70-cioma wdrożeniami na terenie całego kraju. Od kilku lat tworzy i rozwija oprogramowanie wspierające zarządzania projektami.

 

Dojrzałość projektowa organizacji

Tematykę przybliży dr JACEK STROJNY

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu na wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych AE w Krakowie (2006). Absolwent tejże uczelni na Wydziale Zarządzania (specjalności: przedsiębiorczość i innowacje oraz zarządzanie firmą). Posiada certyfikat IPMA level D (2006) a także uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych przedsiębiorstw, w których udział ma Skarb Państwa (2008). Pracę naukowo-dydaktyczną rozpoczął w 2002 r. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Przez 5 lat pracował tam jako asystent (później adiunkt) w Zakładzie Procesu Zarządzania, a także jako specjalista ds. badań i analiz w Instytucie Gospodarki. Od 2007 r. adiunkt Politechniki Rzeszowskiej w Katedrze Ekonomii. Zainteresowania naukowe to: przedsiębiorczość, zarządzanie (HRM, PM, SM,), psychologia i socjologia organizacji (przywództwo, kultura organizacyjna), rozwój lokalny, pomiar zjawisk społeczno-gospodarczych, metodologia badań społecznych, ekonomia (mikro i makroekonomia przedsiębiorczości) Prywatnie mniej lub bardziej pieczołowicie pielęgnuje takie hobby, jak: plastyka, ogrodnictwo, turystyka, zoologia.

 

Chętnych, zapraszamy do zgłoszeń na stronie www.pgr09.evenea.pl lub adres mailowy podany w stopce.

UWAGA! Uczestnicząc w spotkaniu, otrzymasz punkty JAP niezbędne do recertyfikacji IPMA!

Dla uczestników spotkania zniżka na konferencję IPMA Polska, która odbędzie sie 22-23 października 2015 w Warszawie.

 

Serdecznie zapraszamy,

Podkarpacka Grupa Regionalna Zarządzania Projektami

Przewodniczący Grupy – Michał Janas, michal.janas@ipma.pl

ZałącznikWielkość
Podkarpacka Grupa Regionalna IPMA_format A4.pdf341.44 KB

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia