Środowe spotkanie z Zarządzaniem Projektami

Data: 
2016-02-10 18:00

Podkarpacka Grupa Regionalna
Serdecznie zaprasza sympatyków zarządzania projektami 
na kolejne 

środowe spotkanie z zarządzaniem 
projektami w praktyce

Zaproszeni eksperci, praktycy podzielą się z nami wiedzą i swoim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami, a Ty uczestnicząc w tym spotkaniu masz możliwość nie tylko poznać historii konkretnego projektu ale także uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i problemy w panelu dyskusyjnym. Nie przegap najbliższego spotkania: 


10 lutego 2016 r., godz. 18:00 
Hotel u Kroczka, 
ul. Krakowska 316, 
RZESZÓW 

REJESTRACJA: https://pgr-ipma-polska.konfeo.com/pl/groups

 

Tym razem w cyklu Wiedza & Praktyka


Temat 1: Zwinne zarządzanie projektami - Marcin Rudzik, Fabryka e-biznesu Sp. z o.o.


W firmie zajmuje się optymalizacją i standaryzacją pracy zespołów programistycznych. Wiedzę na temat Project Management zdobywał podczas udziału w licznych projektach i konferencjach. Specjalizuje się w filozofii Agile praktykując metodyki SCRUM, DSDM i Extreme Programming. Uważa, że miękkie techniki zarządzania oraz odpowiednia edukacja klienta minimalizują ryzyko realizacji projektu.
Temat 2: 15 grzechów głównych projektów w ochronie zdrowia i nie tylko - Sławomir Żmuda, BMM Sp. z o.o.

Doświadczony Project Manager. Od ponad 17 lat związany z firmą BMM sp. z o.o., w której brał udział w przygotowaniu i realizacji dużych projektów informatycznych, głównie w sektorze Ochrony Zdrowia. Kierował projektami wdrożeniowymi realizowanymi w ramach budowy Podkarpackiego Systemu Informacji Medycznej (PSIM) - służącego gromadzeniu, analizie i udostępnianiu zasobów cyfrowych w placówkach służby zdrowia na terenie całego województwa podkarpackiego.

Lokalizacja

Hotel uKroczka
Krakowska 316
Rzeszów
Poland

Lokalizacja

Javascript is required to view this map.

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia