Zaproszenie na spotkanie Podkarpackiej Grupy Regionalnej

Podkarpacka Grupa Regionalna serdecznie zaprasza sympatyków zarządzania projektami na kolejne, tym razem
Czwartkowe spotkanie z zarządzaniem projektami.

Zaproszeni eksperci, praktycy dzielą się z nami wiedzą i swoim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami, a Ty uczestnicząc w tym spotkaniu masz możliwość nie tylko poznania historii konkretnego projektu ale także uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i problemy w panelu dyskusyjnym.

Nie przegap najbliższego spotkania:
14 listopada 2019 roku, godz. 18:00
Hotel u Kroczka, ul. Krakowska 316, RZESZÓW
Społeczna odpowiedzialność biznesu – CSR - szczyt marzeń i osiągnięć, czy zaledwie preludium?

Prelegent: dr inż. Stanisław Grochmal
Wieloletni nauczyciel akademicki w PWSZ w Krośnie (od 2003 r.). Po studiach w Politechnice Wrocławskiej pracował w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (1971-1976) oraz w Politechnice Rzeszowskiej (1975-2012), a także okresowo w kilku innych uczelniach. Specjalizuje się w zagadnieniach automatyki i informatyki (komputerowe systemy sterowania, zagadnienia projektowania inżynierskiego i optymalizacji projektowania, sieciowe systemy informatyczne). Od kilkunastu lat zajmuje się także naukowo współczesnymi problemami zarządzania (informatyczne systemy wspomagające zarządzanie, społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw, etyka biznesu). Od ponad 25 lat kieruje wdrażaniem w praktyce informatycznych systemów wspomagających zarządzanie w licznych przedsiębiorstwach oraz instytucjach prowadząc przedsiębiorstwo informatyczne. Jest autorem ponad 100 prac naukowych z zakresu automatyki, informatyki oraz zarządzania (w tym monografii Paradygmat jedności w kontekście zarządzania organizacjami, wyd. 2013), a także licznych projektów i opracowań dla przemysłu. Był uczestnikiem wielu konferencji naukowych krajowych i zagranicznych, kilkakrotnie przebywał za granicą w charakterze visiting profesor (Włochy, Finlandia) oraz brał czynny udział w pracach komitetów naukowych i organizacyjnych kilku konferencji krajowych. Aktywnie współpracuje z instytucjami międzynarodowego ruchu Movimento dei Focolari we Włoszech oraz w innych krajach.

UWAGA! Uczestnicząc w spotkaniu otrzymasz punkty JAP niezbędne do recertyfikacji IPMA oraz Zaświadczenie o udziale w spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy!
Zarząd Podkarpackiej Grupy Regionalnej IPMA Polska

 

Zaproszenie