Warsztat „Podejmowanie trudnych decyzji w trakcie realizacji projektów - jak to robić mądrze?” już za nami

15.marca 2018 r. w godz. 18.00 – 20.00 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego Zachodniopomorska Grupa Regionalna zorganizowała warsztat „Podejmowanie trudnych decyzji w trakcie realizacji projektów - jak to robić mądrze?”, który poprowadziły Małgorzata Gajewska - Project Manager i Kamila Pępiak – Kowalska - Trener kompetencji społecznych

Panie przeprowadziły warsztaty na temat "Podejmowanie trudnych decyzji w trakcie realizacji projektów - jak to zrobić mądrze?". Spotkanie rozpoczęło się  45 minutowym wykładem na temat pracy w zespole oraz sposobach podejmowania decyzji. Następnie słuchaczy podzielono na 10-osobowe zespoły które miały do wykonania dwa zadania. Pierwsze zadanie skupiało się na wypisaniu jak największej ilości czynników, które przeszkadzają w podejmowaniu decyzji. Drugie zadanie polegało na wyznaczaniu użyteczności poszczególnych przedmiotów na księżycu. W pierwszej kolejności każdy uczestnik indywidualne wyznaczał wagi przydatności przedmiotów, następnie tą samą czynność wykonywano w grupach, a na końcu wyniki przyrównywano do ocen ekspertów. Spotkanie zakończyło się o godzinie 20 wyręczeniem certyfikatów uczestnictwa.

Podczas spotkania uczestnicy poznali narzędzia do podejmowania mądrych decyzji, skrócenia procesów decyzyjnych, wyeliminowania „przeszkadza czy” i wąskiego kadrowania. Uczestnicy dowiedzieli  się też jak uwzględniać ryzyko, usprawnić poszukiwanie rozwiązań i krytyczną ich ocenę.

Dziękujemy za tak liczną frekwencję i zapraszamy na kolejne warsztaty!

    

    

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia