Warsztaty pt.”Misja Project-warsztat młodego Managera”

Dnia 1. marca br. członkowie Koła Naukowego KN Project mieli przyjemność przeprowadzić warsztaty pt.”Misja Project-warsztat młodego Managera” w Szkole Podstawowej im Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie.

Miały one na celu naukę pracy zespołowej oraz zrozumienie czym jest projekt. Najmłodsze dzieci (klasa 0-1) budowały wieżę z papieru, klasy 2-3 rozwijały prędkość na samodzielnie wykonanym torze wyścigowym, dzieci z klasy 4-5 uczyły się procesu produkcyjnego i organizowana zespołu na przykładzie produkcji pizzy, a najstarsze z klas 6-7 zrozumiały czym jest ciąg produkcyjny i współpraca w zespole podczas warsztatu The Whisky Game. Warsztaty były odpowiednio dobrane do wieku oraz wiedzy uczestników i charakteryzowały się dużym profesjonalizmem.

Dla dzieci była to niesamowita przygoda, tworzyły zgrane zespoły, z uwagą słuchały rad trenerów oraz wykonywały swoje zadania z niesamowitą skutecznością. Uczniowie na koniec otrzymali certyfikaty IPMA Kids, IPMA Junior oraz słodki poczęstunek.

Jesteśmy dumni z ich osiągnięć, wszyscy spisali się na medal, a wspomnienia z warsztatów na długo pozostaną w naszej pamięci!

Organizatorzy warsztatów: KN Project, Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług, Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA

Opiekun KN Project oraz Członek Zarządu IPMA Polska: dr Joanna Rzempała

Trenerzy z KN Project:

Klasy 0-1 - Amelia Szwarc, Katarzyna Szydłowska, Łukasz Szczepaniak

Klasy 2-3 – Dagmara Boćko, Paulina Fedorowiat, Katarzyna Pawlak

Klasy 4-5 – Katarzyna Warcholak, Daria Strońska, Radosław Adamski

Klasy 5-6 – Oskar Dyrdal, Joanna Rzempała, Irena Wójcik, Katarzyna Walkow

     

   

   

 

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia