Akademia i Turniej Golfa 2017. II Spotkanie integracyjne Dolnośląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska z przedstawicielami biznesu

IPMA Polska oraz Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza firmy i organizacje do dołączenia do grona Partnerów Akademii i Turnieju Golfa 2017!

Spotkanie integracyjne Dolnośląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska Golf 2017 to jednodniowe wydarzenie adresowane do przedstawicieli biznesu. Jest to wyjątkowa szansa na wymianę doświadczeń oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych podczas nieformalnego spotkania na polu golfowym.

Wydarzenie jest kierowane zarówno do doświadczonych graczy, którzy biorą udział w turnieju jak i osób początkujących, którzy będą mieli możliwość zapoznania się z grą w golfa pod okiem doświadczonego trenera.

Organizatorami wydarzenia są:

International Project Management Association (IPMA) - federacja zrzeszająca stowarzyszenia w ponad 60 krajach na całym świecie, propagujące wiedzę na temat zarządzania projektami i certyfikujące Project Managerów. Stowarzyszenie IPMA Polska jest instytucją non-profit, polskim oddziałem IPMA. Misją IPMA Polska jest umożliwienie wymiany doświadczeń wszystkim zainteresowanym zarządzaniem projektami, wspieranie ludzi w zdobywaniu wiedzy w tym zakresie oraz organizacji wdrażających zarządzanie projektowe.

Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA Polska, która w przekonaniu, że wiedza, kompetencje, doświadczenie i sieć kontaktów mogą wnieść istotny wkład w rozwój regionu, realizuje następujące cele:

•             Rozwój kompetencji indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie zarządzania projektami poprzez budowę regionalnego forum, które jest miejscem do nawiązywania i utrzymywania kontaktów w gronie osób i instytucji zajmujących się projektami w regionie oraz prezentowania doświadczeń i nowych idei, wymiany poglądów i opinii

•             Promowanie profesjonalnego zarządzania projektami oraz budowanie uznania i prestiżu dla grupy zawodowej project managerów.

DGR adresuje swoje działania do wszystkich zainteresowanych projektami, niezależnie od branży, poziomu dojrzałości w zarządzaniu projektami czy przynależności do organizacji. Nie promuje żadnej konkretnej metodyki ani narzędzi – dzieli się doświadczeniami i upowszechnia „najlepsze praktyki”.

Akademia i Turniej Golfa 2017 odbędą się w Gradi Golf Club, Pałac Brzeźno  w dniu 19 maja 2017.

Kontakt z organizatorem:

Wioletta Kastrau – Dyrektor ds. rozwoju produktów i usług IPMA Polska

wioletta.kastrau@ipma.pl

+48 600 509 129

 Więcej informacji w załączonym pliku:

 

 

ZałącznikWielkość
IPMA DGR golf 2017.pdf1 MB

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia