IPMA Polska

Bezpłatne webinarium z Modelu Excellence!

27 marca 2018 r. o g. 14:00 odbędzie się bezpłatne webinarium, podczas którego p. Rafał Wyka wprowadzi uczestników w szczegóły oceny projektów zgodnie z modelem Project Excellence. Omówione zostaną poszczególne elementy modelu wg którego oceniane są projekty: Ludzie i Cele, Procesy i Zasoby, Rezultaty Projektu.

Zapraszamy na studia podyplomowe z certyfikatem IPMA-Student!

Pragniemy poinformować, że już 24.03.2018r rusza kolejna 24 edycja Studiów Podyplomowych Zarządzania Projektami. Studia realizowane są na wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Projekty w organizacjach pozarządowych

Szanowni Państwo, zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą stanowiły podstawę dla dalszych badań w zakresie opracowania modelu zarządzania projektami w organizacjach pozarządowych (NGO). Ankieta skierowana jest do kierowników projektów oraz członków zespołów projektowych pracujących w organizacjach pozarządowych.

Invitation for participation – 2nd Diversity in Project Management conference in Croatia

Zapraszamy na drugą edycję Konferencji "Diversity in Project Management", która odbędzie się w dniach 7-9 czerwca, 2018 w Brijuni Islands National Park - North Adriatic w Chorwacji.

Członków i sympatyków IPMA Polska zachęcamy do uczestnictwa i zgłoszenia prezentacji.

IPMA PMO Award – już czas pochwalić się działalnością Biura Zarządzania Projektami w Twojej firmie!

Napływają pierwsze zgłoszenia osiągnięć PMO do konkursu organizowanego, po raz pierwszy w tym roku, przez Stowarzyszenie IPMA Polska. Osiągnięciem, które warto zgłosić może być m.in.:

- wprowadzenie lub usprawnienie metodyki zarządzania projektami,

- stworzenie i wprowadzenie systemu premiowego Project Managerów,

- wprowadzenie systemu sugestii pracowniczych,

- wprowadzenie planu rozwoju kompetencji Project Managerów,

- wdrożenie z sukcesem narzędzi IT

- wdrożenie systemu zarządzania wiedzą lub dokumentacją projektową.

OKAZJA! Egzamin IPMA-Student dla aktywnych działaczy kół naukowych zarządzania projektami i Young Crew IPMA Polska.

Zapraszamy studentów studiów wyższych I i II stopnia oraz studentów studiów podyplomowych z zarządzania projektami spoza Uczelni z akredytacją IPMA-Student, do podjęcia wyzwania i zmierzenia się z egzaminem IPMA-Student.

Za nami dwudniowe warsztaty z Optymalizowania procesów decyzyjnych w projektach!

W dniach 8-9 lutego w Warszawie spotkaliśmy się w gronie kilkunastu osób, z różnych firm i branż, żeby poznać mechanizmy podejmowania decyzji w projektach oraz odkryć typowe heurystyki i nauczyć się z nich korzystać. Zadziwień, jak bardzo nasze doświadczenia, wpływ innych osób, pozyskane wcześniej informacje czy też rodzaj i jakość podejmowanych przez nas niegdyś decyzji wpływają na nas obecnie, było wiele. Część teoretyczna, niezwykle interesująca, przeplatana była dużą ilością inspirujących ćwiczeń.

Studia Podyplomowe z Akredytacją IPMA-Student!

Z wielką przyjemnością informujemy, że studia podyplomowe na  Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz na 
 • Czytaj dalej
 • 4-ta Regionalna Konferencja SENET-IPMA

  Zapraszamy do uczestnictwa i zgłoszenia wystąpienia podczas 4-ej Regionalnej Konferencji SENET-IPMA. 

  Wydarzenie pod tytułem "Project Management for Society Development" organizowane jest przez SENET (stowarzyszenia IPMA ze środkowej oraz południowo-wschodniej Europy).

  Termin: 7-9 czerwca 2018

  Miejsce: Chorwacja, Wyspa Brijuni

  Szczegółowe informacje:

  Seminarium PM Edukacja

  Szanowni Państwo!

  W dniu 15 listopada 2017 r. odbyło się Seminarium PM Edukacja organizowane przez  IPMA Polska we współpracy ze Szkołą Główną Handlową oraz Wydziałem Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

  Subskrybuje zawartość

  © 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia