Business Inc. 3D

Business Inc. 3D została stworzona przez Octigo sp. z o.o. Gra jest rozwinięciem pierwszej części, która była ściągnięta ponad 2 miliony razy i została nagrodzona przez Project Management Institute w 2016 roku. Aplikacja jest napisana z użyciem technologii 3D, wszystkie postacie pracowników oraz biura z ich wyposażeniem zostały zamodelowane jako trójwymiarowe obiekty.

Gra jest strategią ekonomiczną, w której gracz prowadzi startup od jego założenia do rozwinięcia w dużą korporację. Celem gracza jest zarobić jak najwięcej pieniędzy przez realizację projektów gier mobilnych i ich wypuszczanie na rynek.

Gra oferuje szereg funkcji pomagający zrozumieć dobre praktyki prowadzenia projektów, np. związane z alokacją ludzi do zadań, unikaniem wielozadaniowości, alokowania zbyt wielu ludzi do jednego zadania, właściwego doboru projektów do realizacji na podstawie oceny rentowności, ryzyka oraz działań konkurencji. Gra pokazuje wpływ kompetencji i motywacji pracowników na tempo prac i ryzykowność projektów.

Opis gry

Poprzedni wspólnik cię oszukał? Dziewczyna zostawiła? A raty za mieszkanie przygniatają? Sprzedaj puste butelki i załóż startup. Najlepiej tworzący gry mobilne. Posprzątaj garaż, wstaw biurka i krzesła, stół do bilardu i zatrudnij kilku informatyków. A w parę lat staniesz się nieznośnie bogaty i będziesz mógł przenieść się do nowoczesnego biurowca. Tam zatrudnisz jeszcze więcej informatyków i wstawisz jeszcze więcej biurek oraz rozrywkowych gadżetów.

To wszystko możesz przeżyć w grze Business Inc. 3D. Setki projektów, dziesiątki pracowników, biura i przedmioty do ich wyposażenia. W symulatorze firmy Business Inc. 3D możesz stać się niewyobrażalnie bogaty albo zbankrutować.

Link do gry w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.octigo.businessinc3d

Link do filmu z gry: https://www.youtube.com/watch?v=NcWI6ALWPFo

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia