Honorowy patronat KPK PB oraz MNiSW nad tegoroczną edycją konkursu Project Master!

Z przyjemnością informujemy, iż Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE (www.kpk.gov.pl) oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (www.nauka.gov.pl) objęli honorowym patronatem XIII edycję Konkursu Project Master.

Decyzją Kapituły Konkursu, w tegorocznej edycji dodana została nowa kategoria – prace licencjackie. Tym samym w konkursie Project Master 2018, można będzie zgłaszać prace w czterech kategoriach: prace licencjackie, prace magisterskie, prace doktorskie oraz prace podyplomowe.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy w okresie od 1 października 2017 roku do 30 września 2018 roku obronili/obronią swoją pracę dyplomową na jednej z polskich uczelni. Praca powinna dotyczyć dziedziny zarządzania projektami.

Każda praca oceniana jest przez Kapitułę Konkursu złożoną z autorytetów i praktyków zarządzania projektami. Najciekawsze prace są nagradzane i promowane w środowisku naukowym i biznesowym. 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 listopada 2018 roku w Warszawie, podczas Seminarium PM Edukacja 2018, wydarzenia towarzyszącego tegorocznej XXI Konferencji IPMA Polska. 

Szczegółowy harmonogram już wkrótce!

http://www.projectmaster.ipma.pl

 

        

 

 

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia