Kończy się rok od zdania egzaminu IPMA Student!

Jeśli pragniesz kontynuować ścieżkę rozwoju w Project Management dajemy Ci szansę na wykonanie kolejnego kroku: przystąp do certyfikacji IPMA D w dużo niższej cenie!

Zamiast 1230 zł brutto zapłać 930 zł brutto. Ta specjalna oferta ważna jest do końca 2017 r. Nie czekaj, zgłoś się już dziś.

Międzynarodowy system certyfikacji Project Managerów IPMA to:

  •       Punkt odniesienia przy rekrutacji, szkoleniu i rozwoju osób, które związały swoją karierę z zarządzaniem projektami
  •       Potwierdzenie kompetencji, wiedzy i umiejętności różnego stopnia
  •       Ważność certyfikatów na 5 lat. Następnie recertyfikacja lub podwyższenie poziomu
  •       Recertyfikacja: gromadzenie punktów JAP (Jednostki Aktywności Projektowej) podczas spotkań GR, seminarium,             warsztatów
  •       Bezpłatne członkostwo w IPMA przez 12 miesięcy dla osób które nie są członkami IPMA

 

 

Certyfikacja IPMA bazuje na kompetencjach. Wytyczne Kompetencji IPMA® przedstawiają definicje kompetencji, jakich IPMA® oczekuje od osób kierujących przedsięwzięciami, w celu ich certyfikacji w ramach uniwersalnego czteropoziomowego systemu certyfikacji.

 

Rynek pracy poszukuje absolwentów przygotowanych do pracy w projektach, biegłych w  podstawowych metodach i narzędziach, gotowych do pracy w interdyscyplinarnych zespołach, zdolnych do rozwiązywania problemów i radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami. Zawód kierownika projektu jest aktualnie jednym z najbardziej atrakcyjnych i  perspektywicznych na rynku pracy.

Co o rozwoju kariery zawodowej mówi posiadacz certyfikatu IPMA B?

„Obserwując anonse o miejscach pracy na stanowisko PM widać, że coraz więcej firm wymaga posiadania certyfikatu, co świadczy o docenianiu formalnych kompetencji swoich przyszłych pracowników. Jest to tendencja rosnąca i studenci powinni brać ją pod uwagę. W organizacjach o wysokiej kulturze pracy, dojrzałych projektowo, stanowisko PM jest dobrze płatnym, ambitnym i ciekawym zajęciem, pełnym wyzwań, ale też satysfakcji z uzyskiwanych wyników. Moja rekomendacja dla studentów jest jednoznaczna: dzisiejszy świat zawodowy, jego dynamika i zmienność wymaga ciągłego podwyższania swych kwalifikacji i aktualizacji wiedzy. Jedną z dróg w tym kierunku jest członkostwo w międzynarodowych, profesjonalnych organizacjach zawodowych (IPMA) i uzyskiwanie formalnych certyfikatów na coraz wyższym poziomie. Ważny jest też udział w konferencjach i seminariach oraz kontakty osobiste z ludźmi sukcesu w danej dziedzinie zawodowej. Członkostwo w IPMA, udział w procesie certyfikacji i angażowanie się w działania organizacji doskonale spełnia te cele.

Pozdrawiam i życzę dynamicznego wzrostu certyfikowanych PMów :)

dr inż. Andrzej Łazowski, IPMA - B"

 

Dowiedz się kiedy jest najbliższa sesja i jak masz się przygotować!

Zapraszamy do kontaktu:

Marcin Nowicki cert@ipma.pl

Tel.: 604 587 822

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia