Konferencja Project Management 2018 pod patronatem IPMA Polska

Zapraszamy na XI edycję Konferencji Project Management 2018 - Skuteczne Zarządzanie Biznesem!

Data wydarzenia:

29.05.2018 - 30.05.2018

Miejsce wydarzenia:

29.05 - Hotel Scandic, ul. Podwale Grodzkie 9, Gdańsk Główny

30.05 - Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne, Wydział Zarządzania, Uniwersytet Gdański, ul. Piaskowa 9, Sopot

Konferencja Project Management 2018 – skuteczne zarządzanie biznesem to już XI edycja największej na Pomorzu konferencji o zarządzaniu projektami, organizowanej przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynkowym KN Strateg zaprasza na Konferencję, która kierowana jest przede wszystkim do studentów, absolwentów uczelni ekonomicznych oraz młodych project managerów. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów z dziedziny project managementu – dziedziny, której dobra znajomość uznana została przez Forbes za jedną z najbardziej pożądanych kompetencji na rynku pracy.

Konferencja to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zwiększyć wiedzę na temat zarządzania projektami, zarówno podstawową, jak i specjalistyczną. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować zespół projektowy, zarządzać portfelem projektów lub czy projekt może służyć jako narzędzie realizacji strategii firmy to nie może Cię tam zabraknąć!

W pierwszym dniu odbędą się prelekcje oraz panel dyskusyjny, w trakcie których doświadczeni project managerowie skonfrontują teorię z praktyką, pozwalając poznać uczestnikom aspekty pracy w branżach związanych z zarządzaniem projektami.

Drugi dzień to idealna okazja do zmierzenia się z wyzwaniami podczas warsztatów oraz gier symulacyjnych przeprowadzonych przez znakomitych trenerów i coachów.

Wstęp na Konferencję Project Management jest bezpłatny

Zapisy już ruszyły!

Zapraszamy na stronę internetową: www.kpm.edu.pl oraz fanpage: www.facebook.com/konferencjapm

Koło Naukowe Strateg: www.facebook.com/knstrateg

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia