Kontakt

Biuro IPMA Polska

Marcin Opas

Dyrektor Generalny IPMA Polska

kom: +48 504 075 492

e-mail: marcin.opas@ipma.pl

Ewa Zawadzka

Ewa Zawadzka

Dyrektor CERT IPMA Polska

kom: +48 668 48 75 98

e-mail: ewa.zawadzka@ipma.pl

          biuro@ipma.pl

 



Monika Gąsowska

Manager ds. relacji biznesowych

kom: 600 509 129

e-mail: monika.gasowska@ipma.pl

          

 

Aleksandra Skowronek

Asystent ds. marketingu i administracji

tel: 505 803 324

e-mail:  

        aleksandra.skowronek@ipma.pl

        marketing@ipma.pl

        ppea@ipma.pl

        pmo@ipma.pl

        konferencja@ipma.pl

 


Katarzyna Rudzka

Asystent ds. administracji

tel. 22 622 21 12

e-mail: katarzyna.rudzka@ipma.pl

           czlonkostwo@ipma.pl

 


Biuro Certyfikacji IPMA Polska

 Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

Menedżer Certyfikacji

tel: 604-587-822

     (22) 622 08 78

e-mail: cert@ipma.pl

 

 

 

Sylwia Skonecka

Koordynator ds. certyfikacji

IPMA-A, IPMA-B, IPMA-C

tel: 662 051 772

e-mail: sylwia.skonecka@ipma.pl

           ppea@ipma.pl

           pmo@ipma.pl

           konferencja@ipma.p

 

 

Dane teleadresowe:

International Project Management Association Polska

ul. Starościńska 1B lok. 3, 02-516 Warszawa

Biuro +48 22 622 21 12, fax: +48 22 622 21 10, biuro@ipma.pl

Biuro Certyfikacji +48 22 622 08 78, cert@ipma.pl

NIP: 957-07-90-601, Regon 192456076

KRS: 0000015017 

 

Konto bankowe:  

International Project Management Association Polska

ul. Starościńska 1 B lok. 3, 02-516 Warszawa

Nazwa Banku: Alior Bank SA

Nr konta: 70 2490 0005 0000 4530 3840 0055 

konto walutowe w EURO: PL10 2490 0005 0000 4600 1969 2992 

Kod SWIFT (BIC): ALBPPLPW

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia