OKAZJA! Egzamin IPMA-Student dla aktywnych działaczy kół naukowych zarządzania projektami i Young Crew IPMA Polska.

Zapraszamy studentów studiów wyższych I i II stopnia oraz studentów studiów podyplomowych z zarządzania projektami spoza Uczelni z akredytacją IPMA-Student, do podjęcia wyzwania i zmierzenia się z egzaminem IPMA-Student.

Teraz wystarczy udokumentować fakt studiowania lub ukończenia studiów w okresie nie późniejszym niż rok przed przystąpieniem do egzaminu IPMA-Student, wypełnić formularz i wnieść opłatę egzaminacyjną w kwocie 300 zł brutto do dnia 9 kwietnia 2018 r. W tytule przelewu prosimy wpisać: imię, nazwisko - IPMA STUDENT OPEN.

Termin najbliższego otwartego egzaminu IPMA-Student - 14 kwietnia 2018 r. w SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie (ul. Chodakowska 19/31, https://goo.gl/maps/b6kZQ7xdEQL2).

Studenci, po wniesieniu opłaty egzaminacyjnej, uzyskają do czasu egzaminu IPMA-Student dostęp do aplikacji Quiz IS na platformie e-learningowej IPMA-Student.pl. Celem Quizów IS jest nie tylko ocena wiedzy, ale również lepsze zrozumienie wymagań kompetencyjnych oraz budowanie kompetencji, dlatego każde pytanie i opcje odpowiedzi opatrzone są komentarzem ogólnym i szczegółowym, które są udostępniane wraz z wynikiem testu. Uczestnicy Quizu IS otrzymują informację zwrotną o wyniku wyrażonym w % poprawnych odpowiedzi, udzielonych i poprawnych odpowiedziach, z wyjaśnieniem dlaczego dany wybór jest błędny oraz ogólnym komentarzem dotyczącym każdego pytania i całkowitego wyniku.

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej okazji uzyskania certyfikatu IPMA-Student.

Wypełnij formularz i wyślij na adres: emilia.orlowska@ipma.pl

Więcej informacji na temat certyfikacji IPMA-Student znajduje się w załączonej ulotce oraz na portalu IPMA-Student ( http://ipma-student.pl )

Kontakt:

DOKUMENTY DO POBRANIA:

 

 

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia