Okazja! Egzamin IPMA - Student OPEN

Egzamin IPMA-Student wyjątkowo otwarty dla wszystkich studentów.

W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony studentów dot. certyfikacji IPMA-Student, Zarząd IPMA Polska podjął decyzję o rozszerzeniu grona osób uprawnionych do przystąpienia do egzaminu certyfikacyjnego IPMA-Student o studentów studiów wyższych I i II stopnia oraz studentów studiów podyplomowych spoza Uczelni z akredytacją IPMA-Student.

Teraz wystarczy udokumentować fakt studiowania lub ukończenia studiów w okresie nie późniejszym niż rok przed przystąpieniem do egzaminu IPMA-Student, złożyć aplikację i wnieść opłatę egzaminacyjną w kwocie 300 zł brutto do dnia 30 października 2017 r. W tytule przelewu prosimy wpisać: IPMA STUDENT OPEN.

Termin najbliższego otwartego egzaminu IPMA-Student - 15 listopada 2017 r. w SGH w Warszawie, podczas Seminarium PM Edukacja.

Studenci, po wniesieniu opłaty egzaminacyjnej, uzyskają do czasu egzaminu IPMA-Student dostęp do aplikacji Quiz IS na platformie e-learningowej IPMA-Student.pl. Celem Quizów IS jest nie tylko ocena wiedzy, ale również lepsze zrozumienie wymagań kompetencyjnych oraz budowanie kompetencji, dlatego każde pytanie i opcje odpowiedzi opatrzone są komentarzem ogólnym i szczegółowym, które są udostępniane wraz z wynikiem testu. Uczestnicy Quizu IS otrzymują informację zwrotną o wyniku wyrażonym w % poprawnych odpowiedzi, udzielonych i poprawnych odpowiedziach, z wyjaśnieniem dlaczego dany wybór jest błędny oraz ogólnym komentarzem dotyczącym każdego pytania i całkowitego wyniku.

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej okazji uzyskania certyfikatu IPMA-Student.

Wypełnij formularz i wyślij na adres: cert@ipma.pl

Więcej informacji na temat certyfikacji IPMA-Student znajduje się w załączonej ulotce oraz na portalu IPMA-Student ( http://ipma-student.pl )

Kontakt:

 

Formularz zgłoszeniowy: https://drive.google.com/drive/folders/0BztBa4zaXybMZkFwR1F6cXF3b0k?usp=sharing 

ZałącznikWielkość
OtwartyEgzaminIS-ulotka.pdf108.03 KB

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia