Prelegentka IPMA Polska na PM Session

Koło naukowe Project Management Group, działające przy Politechnice Wrocławskiej po raz siódmy organizuje konferencję „Project Management Session”. Tegoroczna edycja odbędzie się 19-20 maja. Konferencja poświęcona jest szeroko pojętej dziedzinie zarządzania projektami. Kierowana jest zarówno do studentów chcących rozszerzyć swoją wiedzę, jak i do praktyków zarządzania projektami. Niezależnie od etapu kariery, każdy może znaleźć zagadnienie, które poszerzy jego horyzonty i jednocześnie stanie się inspiracją do podjęcia nowych wyzwań.

Plan wydarzenia bogaty jest w różnego rodzaju warsztaty, wykłady oraz gry symulacyjne. Uczestniczy mają możliwość podniesienia swoich kompetencji oraz zdobycia wiedzy na temat metodyk i dobrych praktyk stosowanych przez największe firmy w branży zarządzania projektami. Wydarzenie pozwala na rozwinięcie umiejętności związanych z efektywną komunikacją czy budowaniem i motywowaniem zespołu projektowego, które coraz częściej traktowane są jako kluczowe w pracy Project Managera.

Wioletta Kastrau, Dyrektor ds. rozwoju produktów i usług IPMA Polska wystąpi z prelekcją "Kwalifikacje czy kompetencje? Co jest ważniejsze w zarządzaniu projektami". 

Zapisy już trwają! Więcej informacji na: http://www.pmsession.pwr.edu.pl/ oraz na Facebooku:

https://www.facebook.com/pmsession

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia