Studia podyplomowe na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej pod patronetem IPMA

Od 23 edycji studia podyplomowe Zarządzanie projektami prowadzone są na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Głównymi adresatami tych studiów są osoby, które pragną sprostać wymaganiom rynkowym zgodnym z ideą kształcenia przez całe życie. W cenę studiów wliczony jest koszt certyfikatu IPMA-Student, tak by spełnić oczekiwania słuchaczy dotyczące aktywnego kształtowania ścieżki kariery zawodowej.

Słuchacz studiów uzyska kompetencje menedżerskie w zakresie najlepszych praktyk zarządzania projektami zalecanych przez wiodące metodyki i standardy PMBoK, PRINCE2, PCM, IPMA oraz metody zwinne (ang. Agile) i adaptacyjne. Studia są prowadzone pod patronatem IPMA i są przeznaczone dla osób, które stawiają na rozwój poprzez zdobywanie nowej wiedzy i nowych umiejętności lub poszerzanie dotychczasowych kwalifikacji zawodowych. Wysokiej klasy trenerzy i program studiów inspirują słuchaczy do systemowego zarządzania projektami, podnoszenia umiejętności skutecznego i sprawnego prowadzenia projektów, niezależnie od ich typu i branży.

Program studiów obejmuje wszystkie obszary zarządzania projektami i jest zgodny z wymaganiami kompetencyjnymi międzynarodowego systemu certyfikacji menedżerów projektów IMPA-4LC na poziomie IPMA-C.

Zachęcamy do zapoznania się z programem studiów na stronie:

 http://www.cku.pwr.edu.pl/studia-podyplomowe/kierunki-studiow/zarzadzanie-projektami

 

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia