Zapraszamy na studia podyplomowe z certyfikatem IPMA-Student!

Pragniemy poinformować, że już 24.03.2018r rusza kolejna 24 edycja Studiów Podyplomowych Zarządzania Projektami. Studia realizowane są na wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Celem studiów jest rozwój kompetencji menedżerskich w zakresie najlepszych praktyk zarządzania projektami zalecanych przez wiodące klasyczne metodyki i standardy PMBoK, PRINCE2, PCM, IPMA oraz metody zwinne (ang. Agile) i adaptacyjne. Program studiów obejmuje wszystkie obszary zarządzania projektami i jest zgodny z wymaganiami kompetencyjnymi międzynarodowego systemu certyfikacji menedżerów projektów IPMA-4LC na poziomie IPMA-C. Na zakończenie studiów przeprowadzana jest dwudniowa sesja Assessment Center.

Uczestnicy, oprócz indywidualnej oceny kompetencji w wymiarze IPMA-D i IPMA-C, otrzymują informacje zwrotne nt. przygotowań do certyfikacji. W cenie studiów wliczony jest koszt certyfikatu IPMA-Student.

Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Więcej informacji co do programu i zapisów znaleźć można pod adresem: http://www.cku.pwr.edu.pl/studia-podyplomowe/kierunki-studiow/z-p .

Studia objęte są patronatem International Project Management Association Polska IPMA Polska.

 

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia