Zniżka na szkolenie coachingowe dla członków IPMA Polska

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w szkoleniu „Coaching Base”, przygotowanym w oparciu o międzynarodowe standardy International Coach Federation (ICF). Dzięki zajęciom uczestnicy poznają narzędzia i metody coachingu, zyskają umiejętność skutecznego inspirowania i wspierania zmian u innych oraz rozwijają swoje umiejętności interpersonalne.

Kurs przeznaczony jest nie tylko dla osób, które planują karierę profesjonalnego coacha. Poruszane zagadnienia to praktyczna wiedza i umiejętności przydatne w pracy każdego project managera. W 90% sukces projektu zależy od kompetencji miękkich kierownika projektu (za doktorem Sewerynem Spałkiem, Politechnika Śląska). Dlatego każda chwila poświęcona na szkolenie jest inwestycją w sukces przyszłych projektów.

Dzięki szkoleniu kierownik projektu pozna narzędzia coachingowe, wspierające jego pracę z zespołem projektowym: skuteczne metody pomagania i motywowania, umiejętność wielopoziomowego słuchania, rozwój postawy coachingowej ułatwiającej komunikację oraz realizację celów.

Członkowie IPMA Polska otrzymują 10% zniżki na szkolenie

Zapraszamy!

Informacje o szkoleniu

Harmonogram szkolenia: 12-13.05, 19-20.05, 26-27.05, 09-10.06, 16-17.06

Miejsce szkolenia: Gliwice

Cena Szkolenia: 3500 zł (możliwość dofinansowania szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych)

Opis szkolenia: https://szkola.pm/produkt/pm-coaching-przygotowujacy-do-akredytacji-icf-na-poziomie-acc/

Więcej informacji i zapisy: szkolenia@szkola.pm

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia