PM Nights 2019 pod patronatem IPMA Polska

Koło Zarządzania Projektami SOLVER działające na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycję konferencji naukowo-branżowej PM Nights 2019 Myśl Projektowo, która odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2019 roku w budynku Ekoenergii Silesia S.A. (ul. Żeliwna 38, Katowice).

PM Nights to dwudniowa konferencja adresowana do młodych project managerów nabierających doświadczenia w zarządzaniu projektami, specjalistów w zarządzaniu projektami, studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką project managementu.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji jest zarządzanie projektami w dobie cyfryzacji. Zagadnienia związane z tą tematyką zostaną przedstawione w formie warsztatów i gier symulacyjnych. Wydarzenie dodatkowo wzbogacać będzie sesja naukowa, podczas której prelegenci zaprezentują wyniki swoich prac i rozważań naukowych.

PM Nights 2019 Myśl Projektowo to już czwarta odsłona konferencji. W tym roku już po raz kolejny współorganizatorem jest firma Ekoenergia Silesia S.A., a patronem merytorycznym IPMA Polska.

Udział w całości wydarzenia jest bezpłatny! 

Więcej informacji i rejestracja: TUTAJ 

 

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia