PPE Award

Rozpoczynamy nabór projektów do PPEA 2018!

Nabór wniosków do nowej edycji konkursu na najlepiej zarządzany projekt rozpoczęty!

Jak co roku, zachęcamy Państwa do zgłaszania projektów do konkursu Polish Project Excellence Award organizowanego przez Stowarzyszenie IPMA Polska. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów. Do konkursu mogą być zgłaszane różnego rodzaju projekty bez względu na ich rodzaj, wielkość, wartość czy czas trwania.

Znamy Finalistów konkursu Polish Project Excellence Award!

Z wielką przyjemnością informujemy, że w finale tegorocznej edycji Konkursu Polish Project Excellence Award znalazło się 5 projektów, które w tym roku walczą o miano "Najlepiej zarządzanego projektu w Polsce w roku 2017".

Jury PPEA wyłoniło finalistów w 2 kategoriach:

Gala Polish Project Excellence Award 2017 – relacja z wydarzenia.

 

Gala Polish Project Excellence Award to szczególnie uroczyste wydarzenie, podczas którego zostają ogłoszeni laureaci konkursu na najlepiej zarządzany projekt. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów. Ocena projektów zgłoszonych do Konkursu dokonywana jest z wykorzystaniem uznanego na świecie modelu Project Excellence.

 

O ocenie projektów w konkursie PPEA - Przemysław Domański

1.      Z Pańskiego wieloletniego doświadczenia jako asesora w konkursie PPEA - jakie projekty mają szansę zwyciężyć w konkursie?

Jak nie ma uniwersalnego przepisu jak zarządzać projektem, tak i nie ma prostej metody na zwycięstwo w konkursie. W zależności od sytuacji firmy, otoczenia gospodarczego, czy społecznego, różne rozwiązania mogą być właściwe dla danego projektu.

PORR Polska Infrastructure S.A. o Konkursie PPEA

1. Co skłoniło Państwa do decyzji o aplikowaniu do nagrody, co było największą motywacją?

Głównym czynnikiem, który kierował Nami przy podjęciu decyzji o złożeniu aplikacji była możliwość zaprezentowania projektu oraz uzyskanych rezultatów na tle innych projektów z branży infrastrukturalnej, jak również wymiana doświadczeń z innymi zespołami projektowymi.

Nabór wniosków do tegorocznej edycji konkursu na najlepiej zarządzany projekt rozpoczęty!

Jak co roku, zachęcamy Państwa do zgłaszania projektów do konkursu Polish Project Excellence Award organizowanego przez Stowarzyszenie IPMA Polska. Konkurs propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagradzanie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

 

Warsztaty asesorów PPEA

Warsztaty asesorów PPEA

W Warszawie odbyły się pierwsze w tym roku warsztaty asesorów. Grupa doświadczonych Project Managerów przez 3 dni poznawała tajniki nowego Modelu Project Excellence, dzieliła się swoimi doświadczeniami przy ocenie projektów w poszczególnych kryteriach modelu, uczyła kodeksu asesora ale też świetnie bawiła m.in. układając puzzle. Atmosferę tworzyli wspólnie uczestnicy oraz trenerzy - zgrany team Grzegorz Dzwonnik i Grzegorz Szałajko. To były intensywne ale twórcze i inspirujące dni.

A tak wypowiadają się uczestnicy:

Rejestracja na szkolenie asesorów PPEA rozpoczęta!

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu asesorów oceniających projekty w konkursie na najlepiej zarządzany projekt Polish Project Excellence Award 2017!

Szkolenie asesorów to okazja do poznania nowego Modelu Project Excellence wraz z umiejętnością jego praktycznego zastosowania do oceny projektów.

Standard PEB

Standard PEB

PEB Project Excellence Baseline

„Wytyczne Doskonałości w Zarządzaniu Projektami dla ciągłego doskonalenia w projektach i programach.”


Wyniki Konkursu Polish Project Excellence Award 2016

Mamy zaszczyt zaprezentować wyniki tegorocznej edycji Konkursu Polish Project Excellence Award, które zostały ogłoszone 17 listopada 2016 r. podczas uroczystej Gali w Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM Studio w Warszawie. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: projekty społeczno - organizacyjne, projekty infrastrukturalne oraz projekty inwestycyjne.

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia