Szkolenia PPEA

Harmonogram szkoleń

DATARODZAJ SZKOLENIA /MIEJSCENAZWATRENERZY                KOSZT   REJESTRACJA  
2426 II
2017
(Pt-Nd)
Szkolenie,
Warszawa
Szkolenie dla nowych asesorów
i aplikantów

szczegóły
dr Grzegorz
Dzwonnik,
Grzegorz
Szałajko.


 
 1000,- PLN netto -
asesor PPEA
(aktywny członek zespołu asesorów
w latach 2007-2016)

1350,- PLN netto -
Nowy kandydat na asesora - członek
IPMA Polska

1500,- PLN netto -
Nowy kandydat
na asesora - nie będący członkiem IPMA Polska

 

zakończone

 

31 III – 2 IV 2017
(Pt-Nd)
Szkolenie,
Wrocław
Szkolenie dla
nowych asesorów
i aplikantów

szczegóły
dr Grzegorz
Dzwonnik,
Grzegorz
Szałajko.

 

zakończone

 

3 IV
2017
(Pn)
Webinarium 
dla potencjalnych aplikantów

Wprowadzenie do
procesu nagrody
PPEA oraz prezentacja
nowego modelu
Project Excellence.

Przemysław
Domański,
Marek
Sodolski
bezpłatnyzakończone
14 V
2017
(Nd)
Webinarium
dla asesorów

Webinarium
dla uczestników
szkoleń w 2016r.
oraz aktywnych
asesorów w 2016r. (nieobligatoryjne).

Doświadczony
asesor PPEA
bezpłatny szczegóły
wkrótce
10 VI 2017
(So)
Webinarium 
dla aplikantów

Przygotowanie
do pisania
raportu aplikacyjnego oraz procesu oceny.


Szkolenie zamkniętę.
kontakt ppea@ipma.pl
3 VII 2017
(Pn)
Webinarium
dla Asesorów Wiodących
 Szkolenie zamkniętę.
kontakt ppea@ipma.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Trenerzy


Grzegorz Dzwonnik
dr Grzegorz Dzwonnik
Konsultant, menedżer, wykładowca akademicki. Partner konsorcjalny międzynarodowego think tanku Systemic Excellence Group. Specjalizuje się w szeroko rozumianym wprowadzaniu zmian, w szczególności tych, które ukierunkowane są na budowanie potencjału konkurencyjności przedsiębiorstw.
Od wielu lat zawodowo związany z projektowaniem strategii przedsiębiorstw, zarządzaniem strategicznym (w tym portfelami projektów) oraz zarządzaniem projektami. Posiada certyfikaty PMP, P2P, CSM, CSPO. Prowadził i nadzorował kilkadziesiąt projektów i programów strategicznych. Od 2005 roku zaangażowany w oceny projektów w ramach IPMA International Project Excellence Award. Jako assessor wiodący kieruje międzynarodowymi zespołami eksperckimi. Dotąd prowadził oceny projektów realizowanych m.in. w Szwajcarii, Indiach, Rumunii, Niemczech, Iranie, Włoszech i Rosji.


Grzegorz SzałajkoGrzegorz Szałajko
Doradca strategiczny i menedżer projektów. Wspiera menedżerów w budowaniu strategii, modeli biznesowych oraz skutecznych środowisk do realizacji przedsięwzięć i skutecznego wprowadzania zmian. Jednocześnie wnosi do ich organizacji swoje bogate międzynarodowe doświadczenie oraz pasję do zarządzania projektami. Posiada doświadczenie zawodowe obejmujące zarówno współpracę z firmami o zasięgu globalnym jak i z lokalnymi liderami rynku w branżach takich jak IT, telekomunikacja, outsourcing usług, finanse i bankowość, R&D, produkcja przemysłowa, energetyka czy branża wydobywcza.
Wiodący edytor międzynarodowego standardu oceny projektów IPMA Project Excellence Baseline. Od 2005 roku jest asesorem w konkursie IPMA International Project Excellence Award, a w latach 2011-2014 był przez dwie kadencje członkiem IPMA Award Management Board. Wniósł również znaczny wkład w rozwój narodowych nagród Project Excellence w Polsce i Nepalu, w którym jest honorowym członkiem Project Management Association of Nepal.
Ceniony speaker zapraszany do udziału w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach w dziedzinie zarządzania projektami. Wykładowca m.in. w programach MBA Franklin University oraz Executive MBA Aalto University w partnerstwie z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu. Absolwent Informatyki na Politechnice Wrocławskiej oraz Socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada m.in. certyfikaty Project Management Professional (PMP), International Certified Coach (ICC), Certified Information Systems Auditor (CISA).

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia