Relacja ze spotkania IPMA dla PMO we Wrocławiu – 7-8 czerwca 2018 r.

Ponad 60 osób zainteresowanych zgłoszonymi do konkursu IPMA PMO Award projektami, przybyło do wrocławskiego Centrum Konferencyjnego WPP. Na wszystkich uczestników, poza ciepłym powitaniem ze strony organizatorów, czekały broszury z opisem wszystkich zgłoszonych do konkursu osiągnięć.

 

Spotkanie rozpoczął team Wioletta Kastrau & Grzegorz Dzwonnik IPMA Polska :)

 

Po losowaniu przez Grzegorza Dzwonnika kolejności prezentacji projektów, rozpoczęła się część merytoryczna. Każda firma miała 15 min. na zaprezentowanie projektu i korzyści jakie osiągnęła dana organizacja dzięki wdrożeniu. Inwencja prezentujących była szeroka: od tradycyjnych prezentacji po filmy. Uczestnicy słuchali z zainteresowaniem, w ciszy, żeby nie umknęła im żadna informacja. Wszak kolejnym wyzwaniem jest decyzja na jakie osiągnięcie zagłosować, a każda firma może oddać tylko jeden głos.

 

Wieczorna kolacja zgodnie z przewidywaniami zintegrowała uczestników spotkania. Wyzwań smakowych i intelektualnych nie brakowało, rzemieślnicze piwo degustowaliśmy z przyjemnością.

Drugi dzień rozpoczął Grzegorz Dzwonnik, podsumowując prezentacje osiągnięć. Następnie Adam Getler z Jastrzębskiej Spółki Węglowej zaprosił uczestników na Sympozjum zarządzania projektami, które odbędzie się w siedzibie JSW S.A. w dniach 5-6 września. Współorganizatorami Sympozjum jest IPMA Polska oraz Śląska Grupa Regionalna IPMA Polska.

A po przerwie długo wyczekiwany „marketplace”, podczas którego Aplikanci mogli odpowiadać przy specjalnie wydzielonych stolikach na ciekawe pytania uczestników, dotyczące zgłoszonych osiągnięć. Na sali pojawił się nawet najprawdziwszy elektryczny skuter :)

 

Jak zawsze podczas spotkań Klubu PMO żal było się rozstawać. Ale obiecaliśmy sobie, że zobaczymy się ponownie we wrześniu na Sympozjum zarządzania projektami w JSW S.A. Zapraszamy! :)

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia