Smart Medius Hackathon! 24h Zdrowej Technologii pod patronatem IPMA Polska

Serdecznie zapraszmy do udziału w Smart Medius Hackathon! 24h Zdrowej Technologii. Wydarzenie to, pierwsze tego typu na Podkarpaciu, odbędzie się w dniach 22 – 24 marca 2019 roku w Rzeszowie.

Inicjatywa ma na celu stworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych z obszaru medycyny, które skierowane będą do mieszkańców Rzeszowa.

Założeniem jest, aby nasze wydarzenie miało zasięg ogólnopolski, dlatego zapraszamy zespoły i osoby indywidualne z całego kraju. W skład każdego zespołu powinno wchodzić minimum 3 osoby – maksymalnie 5 osób.

Udział w Smart Medius Hackathon! to nie tylko zdrowa rywalizacja, świetna zabawa i burza mózgów, ale także oczywiście nagrody. Zespoły, które zajmą trzy pierwsze miejsca otrzymają nagrody pieniężne. Przyznane zostaną także wyróżnienia oraz oraz nagrody rzeczowe:

I miejsce 7 000,00 brutto

II miejsce 5 000,00 brutto

III miejsce 3 000,00 brutto

Wyróżnienie Mentorów & Jury:

I wyróżnienie: konsultacje projektowe.

II wyróżnienie: wsparcie merytoryczne przy tworzeniu wniosku pod kolejną edycję Platform Startowych dla nowych pomysłów TECHNOPARKBIZNESHUB!

III wyróżnienie: płatny staż.

Aplikacje i programy stworzone przez uczestników Hackathonu zostaną ocenione przez honorową kapitułę konkursową, a te najlepsze nagrodzone i wprowadzone w życie po zakończeniu wydarzenia.

Liczymy, że także w Państwa Firmie uda się wyłonić zespoły, które zechcą wesprzeć swoim udziałem inicjatywę.

Więcej informacji na: www.mediushackathon.pl


Rejestracja: https://hackathonrzeszow.evenea.pl/  


FB: https://www.facebook.com/events/695732170827074/?active_tab=about

 

 

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia