TAURON w światowej czołówce!

Członek istytucjonalny IPMA Polska, TAURON Polska Energia, reprezentując Polskę w konkursie na najlepsze biuro zarządzania projektami (PMO) na świecie, został jednym z dwóch najlepszych PMO w Europie i jednocześnie jednym z ośmiu najlepszych na świecie!

PMO Global Awards to międzynarodowy, doroczny konkurs, którego celem jest wybór najlepszego na świecie biura zarządzania projektami. Rozgrywany jest systemem pucharowym, w którym jury z całego świata ocenia przygotowane przez reprezentantów zgłoszenia. TAURON Polska Energia, jako pierwszy reprezentant Polski w historii, po zwycięstwach z firmami z Danii, Hiszpanii oraz Ukrainy zajął pierwsze miejsce w grupie. Każdy „mecz” polega na ocenie materiałów o PMO przez dedykowane do każdego starcia kilkuosobowe jury – ekspertów w dziedzinie zarządzania projektami z całego świata. W europejskim ćwierćfinale Tauron wygrał z Wielką Brytanią, a w półfinale ponownie z Ukrainą. W finale jury głosami 14-9 zdecydowało jednak o zwycięstwie firmy Triglav ze Słowenii.

Miejsce w finale „Europe PMO of the year 2019” to kolejne wyróżnienie jakie otrzymał TAURON Polska Energia w dziedzinie zarządzania projektami. W 2018 roku, biuro zarządzania projektami, zostało ogłoszone najlepszym PMO w Polsce w konkursie IPMA PMO Award, w którym głosy na zwycięzcę oddawały inne polskie firmy. Ten tytuł zaowocował nominacją do reprezentowania Polski w międzynarodowym konkursie poświęconym tej tematyce.

Serdcznie gratulujemy!

Więcej informcji: TUTAJ

© 1999 - 2019 IPMA Polska | Realizacja: resMedia