Aktualności Young Crew

 • Studenci z Krakowa i Poznania z certyfikatami IPMA-Student

  Z przyjemnością informujemy, iż w ostatnim miesiącu odbyły się kolejne egzaminy na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
 • Pierwszy e-Egzamin IPMA-Student na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

  Zespół IPMA Student informuje, że w dniu 18 lipca 2017 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej został przeprowadzony pierwszy e-Egzamin IS on-line.

  Gratulujemy wykładowcom oraz Koordynatorowi IPMA-Student na Wydziale doskonałej organizacji egzaminu oraz bardzo wysokich wyników z egzaminu!

  Studentom gratulujemy zdobycia Certyfikatów IPMA-Student!

  Zespół IPMA - Student

 • Konkurs Project Master otrzymał kolejne patronaty!

  Konkurs na najlepszą pracę magisterską, podyplomową oraz doktorską w dziedzinie zarządzania projektami Project Master 2017 cieszy się dużym zainteresowaniem!
 • Ruszyła kolejna edycja Konkursu Project Master 2017 !!!

  Dnia 1. czerwca rozpoczęła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę magisterską, podyplomową oraz doktorską w dziedzinie zarządzania projektami Project Master 2017.

 • Zarządzanie przez granie - warsztaty Young Crew IPMA Polska i Kół Naukowych.

  ZAPRASZAMY na Zarządzanie przez granie

  warsztaty Young Crew IPMA Polska i Kół Naukowych

  Young Crew IPMA Polska jako ogólnopolskie stowarzyszenie będące częścią międzynarodowej federacji stowarzyszeń zrzeszających profesjonalistów i sympatyków zarządzania projektami serdecznie zaprasza zainteresowane Koła Naukowe na darmowe warsztaty, mające na celu integrację, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie współpracy pomiędzy Young Crew, a Kołami Naukowymi.

 • Zmiana miejsca spotkania IPMA Young Crew Polska

  Uwaga! Zmiana miejsca ogólnopolskiego spotkania IPMA Young Crew Polska!
   
  Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń osób mających wziąć udział w tym wydarzeniu, uległo zmianie jego miejsce.
  Nowe miejsce spotkania to: Gmach Główny SGH (Al. Niepodległości 162, Warszawa), Sala Konferencyjna G 151 (I piętro). 
 • Ogólnopolskie spotkanie IPMA Young Crew Polska

  IPMA Young Crew podjęła próbę nawiązania kontaktu i współpracy ze studentami oraz Kołami Naukowymi z uczelniami partnerskimi, w tym UE Wrocław. Inicjatywa ma na celu budowę platformy wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu zarządzania projektami oraz umożliwić wzajemne promowanie studenckich inicjatyw podejmowanych na Uczeniach.

  Spotkanie odbędzie się w Warszawie 9 marca 2017.

 • SEMINARIUM PROJECT MANAGEMENT EDUKACJA 2016

  W dniu 16. listopada 2016 r. odbyło się  Seminarium Project Management Edukacja 2016, organizowane przez IPMA Polska we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie, Wydziałem Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorską Grupą Regionalną IPMA Polska.  

 • Rozstrzygnięcie konkursu PROJECT MASTER 2016

  Szanowni Państwo!

  W dniu 16 listopada 2016, podczas  Seminarium Project Management Edukacja 2016, wręczone zostały nagrody i wyróżnienia w konkursie na najlepszą pracę magisterską, podyplomową i doktorską z zakresu zarządzania projektami Project Master 2016. Dyplomy i nagrody wręczał laureatom Przewodniczący Kapituły Konkursu Prof. Michał Trocki wraz z przedstawicielami sponsorów Konkursu.

   

 • Patronat Honorowy Seminarium PM Edukacja!

  Z przyjemnością informujemy, że Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pan Jarosław Gowin, objął patronatem honorowym Seminarium ,,Project Management - Edukacja'', które odbędzie się 16 listopada 2016 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

  Zapraszamy do rejestracji! Więcej informacji na stronie: http://konferencja.ipma.pl/

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia